Sve je bilo po dogovoru i na vrijeme, gđa. Nina je jako ljubazna i uslužna. Zaista sam jako zadovoljna.
Sve je bilo prema dogovoru, moje preporuke.
Noess Design je posao izvršio u rekordnom roku. Sve je bilo po dogovoru i jako sam zadovoljna.
Brzina i susretljivost, ljubaznost, kvaliteta i trud. Svaka čast! Odrađeno profesionalno.
Sve je bilo u redu i prema dogovoru.
Trosoban stan, sa kuhinjom, kupaonom i središnjim hodnikom u potkrovlju prizemnice. Plan je iznajmljivati sobe kao komfornije studentske sobe. Potrebna je visoka funkcionalnost prostora zbog manjka usluga npr. pranja odjeće u blizini. Koliko je izvedivo koristiti bračne ili veće krevete. Što više prostora za odlaganje, ali bez zagušivanja prostora. Prilažem skice prostora.
Dizajn 2D (i pokoja 3D vizualizacija) kata poslovne zgrade namjenjeno za uredsko poslovanje, objekt je u fazi gradnje. Najvažniji je tlocrt sa svim pripadajućim prostorijama , ukupna površina m2 za wc muško/ženski, kuhinja za djelatnike, konferencijska sala , open space za djelatnike i 2 zasebna ured.
Uskoro selim u novi stan te bih volio napraviti neke izmjene u prostorijama, dakle ne u cijelom stanu vec da se te prostorije prilagode mojim zeljama i ostatku stana, radi se o vešeraju od 5 kvadrata, spavaćoj sobi od 12 kvadrata s prostorom predviđenim za walk in ormar (no meni se taj prostor čini preuzak) te 10 kvadrata koje bih pretvorio u radnu sobu
Riječ je stanu s jednom spavaćom sobom, velikim boravkom koji je spojen s kuhinjom. Soba ima jedan prozor, boravak isto. To su jedini prozori u stanu. Obitelj smo s dvoje male djece pa me zanima kako najboljeg iskoristiti ovaj prostor kako bi djeca imala svoju sobu, a možda i mi. Kako od ovog jednosobnog stana napraviti dvosobni.
Stan je djelomično uređen, potrebni su nam savjeti za daljnje uređenje (dekoracija, rasvjeta, boje te potencijalne preinake na postojećim ormarima). Dakle ukupan broj kv za koji nam je potreban savjet i po mogućnosti dolazak dizajnera na adresu u Zagrebu je 50 kv. Za kupaonu nam treba savjet za ormar po mjeri.
Trazim dizajnera interijera za 3D dizajn dvije kupaonice jednakih dimenzija unutar visestambene zgrade. Potrebno je dizajnirati prostor kupaonica i raspored elemenata prema potrebama klijenta za potrebe dovršetka glavnog projekta zgrade. Dimenzije kupaonica 3.15m * 1.65 m. Tlocrt kupaonica mozete pronaci u privitku.
Željeli bismo preurediti kupaonicu koja ima veliki prozor i WC koji je jako malen i trenutno odvojen zidom pa nam treba savjet kako bi se to moglo napraviti. U kupaonici se nalazi i kondenzacijski bojler za centralno grijanje. Kupaonica treba imati WC školjku, umivaonik i ogledalo, tuš kadu i perilicu rublja.
Plan je da se sa izgradnjom kuće krene u proljeće . godine pa stoga tražimo dizajnera interijera kako bismo mogli na vrijeme napraviti sve eventualne prilagodbe. Kuće je klasična zidana kuća na dvije etaže sa ravnim krovom. U prizemlju se nalazi hodnik, mala kupaonica s tušem, velika kuhinja i blagavaonica kao i veliki dnevni boravak koji izlazi na terasu. Na pravom katu se nalaze tri manje dječje sobe, hodnik, kupaonica sa tušem za djecu, velika roditeljska soba sa walk-in ormarom, zasebnom kupaonicom sa tušom i kadom te saunom.
Molio bih vas ponudu za izradu dizajna interijera (3d vizualizacija + projekt interijera), koji bi uključivao: - popis opreme - sheme za izradu namještaja (priprema za stolare) - projekt pozicija rasvjete i utičnica Radi se o kući neto površine 95 m2 (Pr+1). Kuća je trenutno u završnoj fazi gradnje (završava se roh-bau faza gradnje). Planirani rok početka radova na uređenju interijera je oko 1.11.. Kuća se nalazi u Imotskom
Prostor je nenamješteni stan na etaži prizemlja, koji se sastoji od pred prostora, kuhinje s spavaćim dijelom i kupaonice ukupne korisne površine cca 25 m2. Prostor je novi i potrebno je napraviti idejni projekt urđenja interijera koji uključuje već postavljeni namještaj. Prostor bih željela urediti tako da ima dvije funkcije, poslovni prostor za poslove bračne i obiteljske terapije te soba za cure tinejdžerice.