Poštovani, Tražim ponudu za projektiranje hale za preradu drva dimenzija 15x24x4/5 m. betonskih konstrukcija sa 2 ili 3 ulaza/izlaza ( vrata 4x4 ) sa kotlovnicom i prostorom za radnike te sanitarijama. Gradnja je dozvoljena u tim proporcijama kako je skicirano u privitku, te broj čestice se nalazi također u privitku. Molim vas ponudu u što kraćem roku. LP
Poštovani, planiramo nadograditi potkrovlje na postojeću kuću koja je građena 60./70.-ih, te bi trebali nekoga tko bi nam mogao reći što je moguće, koji materijali dolaze u obzir, izrada sve potrebne dokumentacije za dobijanje građevinske dozvole. Kuća je prizemnica građena od pune cigle. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, imamo staru kuću u Tučepima. Potrebno je kompletno rušenje i raditi novu. Povećali bi gabarite za 10%, htjeli bi vilu s bazenom. Kuća je površine m2 u prizemlju i 2 kata manje površine po 60m2. U dvoru ima štalu na dvije etaže tlocrtno 50m2. Pored toga je nelegaliziratn objekt od 15m2.
Poštovani, Želio bih graditi obiteljsku kucu u mjestu Višnjevac pored Osijeka.Plac je tinjak kvadrata ulicne fronte 10,5 m i na njemu se nalazi starija obiteljska kuca građena 65g. veličine 80 m2 koju bih srušio i tu gradio novu kuću. Kuća bi trebala biti katnica da se u doljem dijelu nalazi garaža, sanitarni čvor, hodnik, kuhinja, blagavaona,dnevna soba i vešeraj te stubište za kat. Na katu bih htio 4 sobe i 2 kupatila od toga da jedna soba bude sa bračnim krevetom i da ima garderobu i kupatilo a ostale sobe bi bile dječje. Garaža bi bila odmah uz pločnik a kuća malo uvučena cca 3 m. Volio bih da ima ravan krov ali nije uvijet te da fasada ima drvene dijelove. Dnevna soba bi trebala imati veliku staklenu stijenu prema terasi i dvorištu te kamin koji bi grijao dnevnu blagavaonicu i kuhinju. Kuhinja bi trebala imati otok. Spavaće sobe na katu bi volio da su 15 m2 najmanje. Molim ponudu za idejni i glavni projekt.
Poštovani, na terenu postoji garaža dimenzija 7*7m, toliko je i dozvoljeno graditi ali u visinu može biti 9m. Mi bismo nadogradili postojeći objekt na kat i pretvorili to u lijepu kamenu kuću okrenutu moru. Podrum je već ukopan ispod i htjeli bismo ga iskoristiti. Molim ponudu, Hvala. Objekt možete pronaći na Gup-u Sveta Ana, Poreč. Mala garaža do ceste.
Poštovani Trebam u nosivom zidu na stanu u prizemlju ugraditi prozor 80x cm. Na stanovima iznad postoji španjolski balkon, a prozor bi bio točno ispod njega. za tu vrstu radova u općini su mi rekli da se obavljaju bez građevinske dozvole uz projekat, e za to mi treba projekat. Radi se o zgradi. Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, Molim Vas da mi pošaljete ponudu za izradu proširenja već postoječeg objekta (kleti). Objekt je 4x5 metara i toliko bi ga proširio, ukopao u zemlju te u tih 20-tak kvadrata sagradio WC, alatnicu i podrum. Proširenje bi radio u produžetku duže strana (4,99). Molim ponudu na 20 metara dogradnje sa i bez dizanja kata. Kat bi se zidao 40-tak kvadrata. Nadam se da sam Vam objasnio otprilike što želim. Hvala.
Poštovani, tražim arhitekta koji bi prema nažim idejama napravio svu dokumentaciju za dobivanje građevinske dozvole za izgradnju obiteljskog turističkog centra na otoku Pašmanu( ŽdrelacMost) želimo izgraditi 2 odvojena objekta sa po cca 60 m2 u " L" obliku sa bazenom u sredini. Kuće bi bile dvosobne sa po 2 kupaone, parcela je m2 Tu dolazi još parkiralište, prilaz za invalide. znači bali obiteljski centar za 4*, dječje igralište, sanacija cijeog terena pa zidanje ograde do maksimalno dopuštene visine..itd.. l.č. /2, k.o.Ždrelac Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, bila sam angažirala arhitekta, koji mi je napravio idejni projekt, međutim nisam zadovoljna i došlo je do prekida suradnje, treba mi ponuda za: -idejni projekt ( priložen je već napravljeni idejni projekt za koji želimo neke izmjene) -izvedbeni projekt : mikrolokacije struje, vode, rasvjete, grijanja, hlađenja gips-kartonski radovi podne i zidne obloge odabir sanitarija, rasvjetnih tijela, namještaja -nadzor građevinskih radova Hvala, LP
Poštovani, ove godine imam u planu ishoditi građevinsku dozvolu za gradnju obiteljske kuće niskoprizemnica s potkrovljem površine oko 45m2.U prizemlju bi bio ulazni hodničić iz kojeg bi se išlo u kuhinju s blagavaonom i dnevnom sobom te spavaća soba i kupaona.Potkrovlje bi bila jedna prostorija u koju bi se išlo stepenicama iz hodnika.Zidovi od blok opeke 30 cm + 10 cm stiropor ili slično,.strop od drvenih greda ,fosni osb ploča,(visina 2,5m).Krovište na dvije vode pokrov,letva,kontra letva,izolacijski elementi,parna brana,rogovi,nosač za unutarnju oblogu,unutarnja obloga.Podovi od laminata u dnevnoj sobi,spavačoj i potkrovlju.Hodnik ,kuhinja i blagavaona od vinila te kupaona od vinil pločica zidne i stropne.U dnevnoj sobi klizna stijena cca xcm.Po cijeloj dužini kuće natkrivena terasa cca 6 m.Temelji u visini dvije stepenice.Prozori i ulazna vrata pvc u boji .Zanima me da li je ovakva gradnja jeftinija od gradnje nekim drugim materijalima, poput niskoenergetskih kuća ili ytong blokovima ili....Želja mi je graditi sa što manje betona i željeza što ovisi o cijeni .Gradio bi po sistemu "ključ u ruke". k.č. br.65 naselje Petrova, Virovitica Molim ponudu, Srdačan pozdrav