Kuća za odmor, prizemlje datira iz , kat i stepenice dograđeni . Kat i stepenice su izgrađeni uz suglasnost tadašnje općine Tisno, (zamjena za teren na ulazu u Betinu), imam projekat i troškovnik, nacrt, statički račun ...od tadašnjeg poduzeća Plan Šibenik). Lokacija k.č. , k.o. Murter-Betina, adresa Varoš 27, Betina (županija šibensko - kninska). Vlasnik je Faustina , S Radića 46, Šibenik. Ja sam joj sin i sređujem legalizaciju u njeno ime kao opunomoćenik. Imam gotov "Geodetski snimak izvedenog stanja nezakonito izgrađene zgrade", sada mi treba: - "Iskaz površine i obračunskih veličina zgrade koje je izradio ovlašteni arhitekt ili ovlašteni inženjer građevinarstva", kao i - "Iskaz podataka za obračun naknade za zadržavanje zgrade u prostoru". Obzirom da jako kasnim sa legalizacijom, molim vašu cijenjenu ponudu sa rokom i cijenom. lp , Bana Ivana Mažuranića 57, Šibenik
Stan u centru Zagreba, 2. kat bez lifta, starogradnja, visoki stropovi - zanima nas mogucnost dizanja galerije u jednoj sobi. Stan je u ok stanju, no parketi su jako stari i skripe. Osim toga unutarnje prozore treba mijenjati, vanjski se ne mogu zbog historijske zgrade. Takoder nas zanima savjet za preraspodjelu soba, mogucnost relociranja kuhinje i postavljanja nape. Kupaonu zelimo skroz novu. Vise detalja u email ili preko telefona.
Postovani, zatvarali bih terasu te od nje napravili blagavaonu pa bih trebali nekakvu dobru ideju.
Imam želju izgraditi kuću za odmor s bazenom do m2 neto prostora na dvije etaže sa uređenim dvorištem i bazenom u modernom stilu,teren ima blagi nagib početna točka terene je na97m a donji točka na92m. Općina Crno,br čestice/.
prizemnica s garažom i bazenom. Molim ponudu, Hvala.
Postovani, Imam obiteljsku kucu Hrastina-Samobor i htjela bih je etažirati . Kuća ima dva stana po cca m2 . Jedan je vlasnik kuće. Adresa Marina 5, Samobor.
Nalazim se u Zadru, stan je u Benkovcu. Zanima me ponuda eleborata za etažiranje i cijena po četvornom metru. Adresa, Benkovac S. Radića 16.
Kuća za odmor sa 4-5 zvijezdica Max.4 sobe prema kategorizaciji sa garažom(ostavom), vanjskim bazenom Ca.40-50 m2 i vanjskim prostorom za druženje(ljetna kuhinja-konoba sa kaminom Ca.40-50 m2), te igraonica-gaming Room, unutra sauna i jacuzzi. Ukoliko treba geodetska podloga radi izrade ponude i skice slobodno me kontaktirajte!
Radili bi ispočetka novu kuću iza stare koja je legalizirana. Trebam projekt novogradnje za kuću cca 8*10, prizemlje i potkrovlje.
Poštovani, trebala bih projekt za balkon, zadnji kat bez krova, natkrivanje i zatvaranje pvc stolarijom. Hvala.