4 KUTA j.d.o.o.

Gruda
Arhitekti, Legalizacija
5+
Godina na tržištu
5+
Broj zaposlenih

Drugi izvođači u blizini mjesta Gruda

Druge usluge u Dubrovniku i okolice

Nedavni upiti

Projektiranje nadogradnje kuće od 200 m²

  • Vrsta objekta: Obiteljska kuća
  • Površina objekta ili prostora (m2): 200
  • Okvirni rok početka projekta: Više od 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 12.000 €

U planu je nadogradnja 1 kata i potkrovlja.

Arhitektonski projekt za nadogradnju obiteljske kuće

  • Vrsta objekta: Obiteljska kuća
  • Površina objekta ili prostora (m2): 100
  • Okvirni rok početka projekta: Više od 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 15.000 €

Postovani, posjedujem kucu koja je izgradjena . godine. Sastoji se od prizemlja i ''polukata''. Prizemlje je 71m2 a sastoji se od malog hodnika (1m2), dnevne sobe sa blagavaonom, zasebnom kuhinjom, dvije spavace sobe i malom kupaonicom (1.5m2).U sklopu prizemlja se nalazi jos jedna prostorija od 26m2 koja trenutno sluzi kao spremiste. Prostorija je naknadno legalizirana i upisana te bih je mozda iskoristili kao novu dnevnu sobu) Gornji kat sadrzi hodnik, dnevnu sobu sa kuhinjom, spavacu sobu, kupaonu i spremiste (pod krovom, jaki nagib - tako da se tu gubi dosta cm). U sklopu polukata je natkrivena terasa od cca 30m2. Moja ideja je, u suradnji sa staticarem i arhitektom, provjeriti nosivost zidova i temelja, gornji kat podici na normalnu visinu, zatvoriti terasu kako bi se mogla dobiti jos jedna ili dvije prostorije. Novo kroviste nebi bilo klasicno, vec razmisljamo o ravnom krovu ili vrlo malom nagibu. Takodjer, zeljela bih promjeniti raspored prostorija u prizemlju i na katu. Ako trebate dodatne informacije molim da kontaktirate moju majku Anicu na broj +.

Arhitektonski projekt adaptacije stana od 100 m2

  • Vrsta objekta: Stan
  • Površina objekta ili prostora (m2): 100
  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 5.000 €

Stan novogradnja u gradnji 4s, m2. Moguće izmjene sve osim nosivih zidova. Želimo komforniji dnevni boravak sa blagovaonom i 3 odvojene spavaće sobe. Molim ponudu, Hvala.

Dizajn interijera za stan od 80 m²

  • Vrsta objekta: Stan
  • Površina objekta ili prostora (m2): 80
  • Okvirni rok početka projekta: Više od 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 3.200 €

Stan u kuci. Vec korišteno kao smjestajna jedinica koja se sastoji od 2 spavace sobe,1 kupatilo,1 wc dnevna soba i kuhinja. Molim ponudu, Hvala.

Adaptacija obiteljske kuće od 80 m²

  • Vrsta objekta: Obiteljska kuća
  • Površina objekta ili prostora (m2): 80
  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 4.000 €

Želio bi ujedinit prostorije, kuća je stil gradnje sedamdesetih. Molim ponude mailom jer trenutno nisam u RH pa Vas naknadno kontaktiram. Hvala.

Nadogradnja 2 sobe na terasi (55 m2)

  • Vrsta objekta: Obiteljska kuća
  • Površina objekta ili prostora (m2): 55
  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 5.500 €

Na terasi bi uz postojeću sobu u trebalo izvući još 2 sobe. Hvala.

Dizajn dnevne sobe od 16 m² s novim namještajem

  • Vrsta objekta: Obiteljska kuća
  • Površina objekta ili prostora (m2): 16
  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 1.200 €

U pitanju je dnevna soba koja se koristi i kao blagovaona. Namjestena je sa velikim stolom i sjedecom garniturom u obliku L. Planiramo kupiti novu garnituru i voljela bi nekoliko polica na zidu za knjige. Na dva vanjska zida se nalazi smeda lamperija i zanima me da li se ona moze obojati u svjetlu boju jer mi je soba pretamna. Soba se nalazi na sjevernoj strani kuce. Nekako mi je sve naguzvano u toj sobi ali opet bez toga ne ide. Dakle stol ostaje taj jer je novi. Lokacija: Čakovec, Hvala

Arhitektonski projekt za obiteljsku kuću od 150 m²

  • Vrsta objekta: Obiteljska kuća
  • Površina objekta ili prostora (m2): 150
  • Okvirni rok početka projekta: Odmah
  • Predviđena cijena: 8.500 €

Postovani, Buduci da smo kupili zemljiste sa temeljem 15×10 m, te postoji i projekt koji je istekao (projekt je radjen ), da li je moguc prepravak tog istog projekta, jer nam stari ne odgovara? Sadasnji projekt je izradjen da postoji podrum(koji se vidi na slici u prilogu), prizemlje, te kat, dok je nasa zelja da u prizemlju preko cijelog temelja napravimo garazu i podrum, dok bi na katu htjeli napraviti, kuhinju, dnevni, 3 sobe, kupaonu, te terasu. U prilogu saljem izgled i dimenzije temelja. Unaprijed zahvaljujem na povratnom odgovoru! Broj kat.cest /2, K.O. Knin Lp,

Savjetovanje za uređenje kafića od 120 m2

  • Vrsta objekta: Drugi objekti
  • Površina objekta ili prostora (m2): 120
  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 3.600 €

Želim otvori kafić u prostoru površine m2. Trebam savjetovanje za uređenje.

Arhitektonski projekt za novogradnju kuće od 80 m²

  • Vrsta objekta: Obiteljska kuća
  • Površina objekta ili prostora (m2): 80
  • Okvirni rok početka projekta: 1 - 3 mjeseca
  • Predviđena cijena: 12.000 €

Projekt je obiteljska kuća od 80 kvadrata s tim što je to već postojani stari objekat dimenzije dužina 8m a širina 10m i ona će se rušit i gradit nova identična pošto ne podlježe legalizaciji i sad mene zanima kako u tim dimenzijama sredit malu obiteljsku kuću sa hodnikom, jednom prosječnom sobom sa bračnim krevetom i dvije male sobe dječije, jedan wc i kupatilo, kuhinja i dnevni boravak. Čestica , k.o. Ninski Stanovi. Hvala Lp