Bojanje cijevi u kuhinjii i krecenje hodnika i kupaone Sirina hodnika je 1, 5 a duziba 2 s tim da je hodnik u obliku slova L i ima 5 vrata. Sto se tice cijevi ima otprilike 10 metara
stan 33m2
obiteljska kuća, maljanje unutarnjih zidova, trebalo bi odraditi u roku sljedećeg tjedna od ponedjeljka 9.8. do petka 14.8.
Nakon potresa treba obnoviti zidove u skladu s preporukama građevinskog sektora. Potrebno i rušenje zazidanih vrata i postavljanje štoka i vratnica.
Samostojeća Obiteljska kuća
Prostor 50m2
dnevnu i spavaću sobu treba prebojati
bojanje stana od 78 m2
Preuređuje kuhinju, ulaz u stan i dnevni boravak. Nakon što mi keramičar postave pločice na pod i dio koji ide u kuhinji trebam soboslikara koji će pogledati jedan manji dio i ostalo pokrečiti. Nisam siguran u kvadraturu koju sam naveo. Pod znam po pločicama da iznosi 15m2 a do stropa je cm. Malera trebam kroc cca 5 do 7 dana. Hvala. lp
Farbanje djecije sobice.