Privatna kuća
Temelji i priključci, septicka jama ,krov na drvenoj kuci.
od -m2 zanima nas moderan objekat, na plaži sv.Ivan, ravni krov, mora biti u dva dijela jer smo dva vlasnika
Dozvoljeno je graditi jedan objekat s dvije stambene jedinice koje moraju biti jednake jer smo dva vlasnika.Zanima nas gradnja kuće -m2.Teren je relativno zahtijevan i djelomično strmovit.Želimo postaviti jedan moderan objekat.
Izrada stepeništa, podesta i ograda. Primam ponude iz cijele hrvatske jer imam smještaj za izvođaće. Poštovani! U prilogu vam šaljem tlocrt objekta sa grubo označenim pozicijam radova. Naime radi se o: 1. Dva betonska stepeništa visine 2.80m. (gazište standardno 30×17cm.)Jedno stepenište je u jednom nizu a drugo u dva krača niza sa podestom. Širina stepeništa je 1,40m. 2. Betonska ploča pravokutno nepravilnog oblika kako je označeno na slici, površine cca 5.5m×3/2m (cca 13m2) sa jednim potpornim stubom (0.3m×0.3m×2.8m) i ankerima u nosivi zid kuće. 3. Betonski podest u dužini od cca 8m. sirine 1.40m sa 3 potporna stupa (0.3m×0.3m×2.8m) i ankerima u zidove. Molim vas za cijenu za svaku stavku po m2. Ima još radova a o njima bi u hodu. Srdačan pozdrav
4 manja stana I 5 garaza, objekat bi trebao biti prizemlje I kat, duzina objekta 7m x 22 m u prizemlju garaze I na katu stanovi
Kupujem gradilište u Bjelovaru do 3 km od centra. Zanima me koliko bi koštala izgradnja prizemne kuće od kvadrata u sistemu kljuć u ruke sa svim potrebnim dozvolama osim moga gradilišta. Ili da sam riješim dozvole znači samo izgradnja kuće od temelja do krova i kljuć u ruke.
Trebao bih ponudu za izgradnju katnice s četverostrešnim krovom. Trebao bih procjenu samo za ruke u 4 dijela, materijal bih ja sam pokrivao 1.temelji 2.prizemlje 3.kat 4.krovište Ono sto je specifično, teren je cca 60-80cm niži od ceste, tako da bi za temelje trebalo računati cca do 1m u visinu. Dio ispred parcele na kojoj je planirana gradnja bagerist je vec poravnao na razinu ceste, ali na samu podlogu za temelje nismo bacali zemlju kako bi podloga ostala čvrsta za gradnju.