Trebao bi firmu koja je voljna odraditi posao gradnje visokog potkrovlja,wc-a i jos nekih dodatnih radova na postojecem objektu. Treba mi netko tko bi za pocetak dosao na lokaciju i pogledao o cemu se radi, konzultirao me kako treba napraviti da se ustedi na prostoru. Ovisno o cijeni po m2 zanima nas gradnja "ključ u ruke" . Struja i voda su u postojećem objektu tako. Papirologija također nije potrebna. Ukoliko je moguće dogovoriti sve navedeno odgovaralo bi mi da se javite za daljnji dogovor.
Galerija koju bi prosirila te dodala malu kupaonicu i prostor kuhinje
Dizanje srusenog zida i izgradnja novog s natstresnicama Izgradnja bazena Sve na trenu oko kuce
Od sobe 16m2 napraviti 2 dječje sobe.. - izrada glazure (na nekim dijelovima je pod propao do 5 cm) - izrada pregradnog zida (vidljivo na nacrtu u prilogu) - premještanje prekidača i utičnica - gletanje ili postavljanje knaufa na zidove i plafon - postavljanje pločica na pločice u hodniku (10m2)
srušiti postoječi stan u potkrovlju napravitiizolacij toplinsku staviti knauf napraviti kupaonu elektroinstalacije podove i keramiku
Treba mi ponuda za gradnju kuće(neto 68.5m2) po principu ključ u ruke, sa bazenom. Na mail mogu poslati idejni projekt, troškovnik, vizualizaciju
Proširenje postojeće terase
Potrebno skidanje žbuke sa zida do cigle cca 16 m2,žbukanje istog strojno C30/37 i armiranje armaturom Q,struganje stare boje sa plafona do stare žbuke impregniranje dubinskom impregnacijom 3 puta, rabiciranje,gletanje istog 2 puta cca 32 m2 krečenje istih bjelom bojom,struganje boje sa zidova do žbuke impregniranje istih dubinskom impregnacijom 3 puta ,rabiciranje,gletanje istih 2 puta krečenje istih bjelom bojom cca 64 m2,instalacija 1 nove utičnice,zapunjavanje dimnjaka koji se ne koristi cca 8 metara betonom.Radovi u Zagrebu Vrapce mogu poceti odma.