Potrebno je izraditi kupaonski ormarić po mjeri. Ormarić bi na sebi imao nadgradni umivaonik (preko jedne polovice ormarića) , a ispod njega bi se s druge strane nalazila perilica rublja. Voljela bih da ormarić ima klizna vrata, da se po potrebi perilica rublja može sakriti. Šaljem primjer fotografija u privitku. Dimenzije ormarića bi bile: *60*65 cm (dužina*dubina*visina). Materijale bismo dogovorili ovisno o vašim preporukama. Naknadno bih trebala namještaj po mjeri za ostatak stana pa bih se u slučaju zadovoljstva odrađenim poslom dogovarali za daljnje radove.
Radi se o stanu na trećem katu koji se koristi 14 godina i trebalo bi urediti i donekle prenamijeniti dvije sobe. Zamijeniti postojeći namještaj (dijelom) pomiriti klasične i moderne komade, odrediti boju zidova, promjeniti zavjese. Paznju obratiti na rasvjetu koja je važna jer su sobe orijentirane samo ba jednu stranu svijeta (istok). Kuhinja i kupaona su riješene, te neće trebati građevinski radovi. Pitanje je estetike i funkcionalnosti dviju soba!
Poštovani, trebam izradu kuhinje u 2 linije. Prva dužine 3,30 m, druga 1,60...bijela visoki sjaj sa radnom pločom boje hrasta. Hvala, lp
Kupujem stan koji dolazi s namještajem, osim toga posjedujem i ja svoj. Plan je renovirati kupaonicu i kupiti novu kuhinju. Za ostalo bih koristila svoj stari namještaj te naravno kupila i neke nove stvari Stan se sastoji od hodnika, kupaone, dnevne sa kuhinjom, sobe i terase Primarno mi je planski razmještaj namještaja kako bi se optimizirao prostor.
Postovani Treba mi ponuda za kuhinju S desne strane duzina zida 3,80(visina moze do 2,50 ici) a s lijeve strane mogu elementi od 35cm Treba mi prijedlog i cijena,kuhinja bi bila svijetle boje eventualno u komb s nesto tamnijom nijansom Problem ili izazov je sto na desnu stranu mora doci sve,frizider (2m),masina za sudje,masina za robu,sudoper,pecnica i ploca za kuhanje na struju Voda nije bitna jer ce se prenamjeniti Hvala
Potrebn mi je dizajn i 3 d vizualizacija za dnevni boravak + blagavaona velicine 24m2,djecja soba velicine 10m2 i kuhinja velicine 5 m2
Trebam kuhinju po mjeri
Kuhinja u L × gornji elementi u dvije dubine(visina 1m) materijal iveral lakirani mat,donji elementi klasični osim jednog veceg sa ladicama i jednog visokog za ugradbenu pecnicu(visok u visini cijele kuhinje)
Tražim ponudu za kutni ormar po mjeri, cca širina zida x cm, visine cm. Neka srednja, standardna razina kvalitete, vjerojatno bijela boja. Ormar bi trebao imati prostor za košulje, ladice za čarape, police za majice isl … Nešto kao: https://www.ikea.com/hr/hr/p/pax-kutni-ormar-bijela-s/