Brzina i efikasnost
Sve precizno izvedeno.
Zadovoljan sam. Odlično i brzo je obavio posao. Za svaku preporuku.
Sve je bilo kako smo se i dogovorili.Kvalitetno napravljeno .Zadovoljan sam pruženom uslugom.
Poštovani, zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i Vašoj pozitivnoj ocjeni. Srdačan pozdrav!
Promjena dvije wc školjke ,1 vodokotlića ,1 umivaonik i pipa,promjena ventila veš mašine i ako je mogući savjet prije kupnje navedenih stvari.
Poštovani, na cijevi treba staviti ventile koji bi trebali biti cca 10 cm niže od ovih cijevi odnosno treba staviti koljeno prije ventila. Treba napraviti i pripremu za sifon za sudoper.
Farbanje zidova i stropova, premaz 2 puta m2
Adaptacija kuhinje koja obuhvaća skidanje postojećih pločica, instalaterske prepravke (vodovod i kanalizacija, elektroinstalacije), izvedba manje nezidane pregrade (knauf), postava novih keramičkih pločica na pod i zidove, zidarski popravci i na kraju bojanje zidova. U privitku su skice i troškovnik.
Poštovani, Potrebna je usluga popravljanja odvoda wc školjke (curi na spoju školjke i cijevi, kupljena je cijev ali je potrebna montaža), čišćenje odvoda sifona tuš kabine i ugradnja nove mješalice za tuš kabinu. Molio bih ponudu i, ako je moguće, termin kroz par radnih dana. Bio bih Vam zahvalan na odgovoru. Srdačan pozdrav,
Dobar dan, Trebaju mi 3 klime jacine 2-3kw. Prostorije su sve oko 15m2 i visine stropa 2,5m Ugraduju se na prizemlju i jedna na katu i sve je jako pristupačno. Midea,korel ili sl. Hvala
Adaptacija sobe na II katu zgrade Županijskog suda u Rijeci: visina 4,25 m, širina 2,75 m, dužina 6,00 m
Trebao bih ugradit 3 klime.Tražim najpovoljniju ponudu ugradnje. Pozdrav!
Trebao bi zamrznuti cijev i skinuti radijator s postojećeg mjesta