Poštovani, potreban mi je arhitekt za glavni projekt za obiteljsku kuću (prizemlje i kat) netto površine m2. Trebamo izgradnju zamjenskog objekta, trenutno na čestici je obiteljska kuća od 83 m2. Željeli bismo da kuća bude ili niskoenergetska ili pasivna. Inače, riječ je o katastarskom operatu katastarske općine Maksimir, br.k.č , BUKOVAČKI OGRANAK II. 5, posjedovni list , vlasnik Tihomir , to su podaci iz katastra. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, potreban mi je arhitekt za projekt nadogradnje visokog potkrovlja od m2 u obiteljskoj kući. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, planiram angažirati arhitekta na ljeto. Potreban mi je za kompletnu adaptaciju i uređenje interijera stana. Točnije, stan treba prilagoditi za studente (2 brata i sestra), bez skupih detalja. Treba biti funkcionalan i praktičan. U privitku je trenutni izgled stana (bez mjera). Lođa je ostakljena, ali je potrebna izmjena svih vanjskih otvora i lođe. Stan je na 3/4 katu. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, riječ je o kući veličine - m2, na zemljištu m2 u Šibicama, katastarska općina Brdovec, čestica /1. Potreban mi je arhitekt za projekt nadogradnje stepenica (površina 6 m2) na postojećoj kući.
Poštovani, potreban mi je arhitekt za projekt obiteljske kuće od m2 netto u Samoboru na zemljištu od m2. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, potreban nam je arhitekt za glavni projekt za izgradnju poslovnog prostora za pekarnicu. Riječ je o k.č. , k.o. Antunovac. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, riječ je o prizemnici - obiteljska kuća. U njoj bi bile dvije dječje sobe, jedna spavaća soba, kuhinja, dnevni boravak, blagovaonica i kupaonica. Kuća bi bila sa garažom za dva automobila. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, potreban mi je arhitekt za glavni projekt za gradnju četiri apartmana. U prizemlju bi bila dva apartmana, a na katu isto toliko plus terasa. Gradnja je planirana u Selinama. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, potreban mi je arhitekt za projekt nadogradnje vanjskog stubišta koje se proteže na prvi i drugi kat obiteljske kuće. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, plan gradnje objekta je na katastarskim česticama /1 i /2, K.O. Posedarje. Trenutne čestice bi se parcelizirale poprečeno u 3 čestice (sjeverna, srednja i južna), a objekt bi se gradio na južnoj. Planirana je gradnja katnice gdje bi se na donjoj etaži nalazila 2 dvosobna apartmana circa m2, a na katu stan u kojem bi ja živio circa 90- m2 koji bi imao 3 sobe, dnevni boravak, blagavaonu, kuhinju i wc. Želja je da kuća ima L oblik, tj. da jedan dio bude izložen prema naprijed (kao na slici u prilogu) sa kombinacijom kamena i klasične fasade. Očekujem Vašu ponudu. Zahvaljujem. pozdrav.