Odličan izvođač, sve po dogovoru napravljeno, brzo i kvalitetno za dva dana, iako je stan bio star i imao oštećenja i nešto vlage pa se trebalo i gletati i bojati. Hvala Vori pituri, jako smo zadovoljni!
Ivor je napravio i više od dogovorenog, posao je obavljen profesionalno i bez zamjerke. Uz to, vrlo je ljubazan i susretljiv, tako da je cijeli proces pituranja kuće bio mnogo manje stresan nego sam očekivao. Za svaku preporuku!
Vrlo ljubazan, otvoren za suradnju. Preporučila bih svima.
Potrebno obojati prostoriju cca 30 kvadrata, zidove u bež boju, strop u bijelo. 3 su vrata, tako da je kvadratura zidova vjerojatno manja, upisala sam kvadraturu prostora x3 pa me slobodno ispravite. Lokacija Špansko oranice, poželjno što prije napraviti.
Bojanje i kitanje zidova oko stokova.Bojanje stolarije tj.5 unutarnjih vrata sa stokovima.
molim bojanje unutarnjih zidova uz gletanje po potrebi
dnevna soba s blagavaonom
Potrebno je ofarbati cijeli stan prije selidbe
Sanacija objekta nakon manje poplave (odozgo, s krovišta). 1) Zamjena oštećenih knauf ploča 2) Saniranje pukotina na spojevima stropa i zidova 3) Sanacija oštećenih zidova od vlage, struganje trule površine te nanošenje impregnacije 4) Postava mrežice i gletanje 5) Bojanje zidova i stropova (kvadratura m2).