Potrebno osmisliti raspored namještaja u otvorenom prostoru od cca. 44m² u potkrovlju (prisutni kosi plafon u dijelu prostora). Prostor je trenutno namješten, ali radi zajedničkog života potrebno je u postojeći prostor uvrstiti kuhinju, blagovaonu, dnevni boravak, eventualno radni prostor (izrada kozmetike) i namještaj za općenitu pohranu. Radio bih većinu stvari sam (kuhinja, prostor za općenitu pohranu, krečenje, eventualna suhogradnja i sl.) od recikliranog namještaja. Prostor je neprekinuto otvoren.
Konoba 16m2 (3,96 x4,06) iznad koje je sada garažni prostor 22m2(4,70x5), dvorište koje je djelomično natkriveno, te vrt koji je 6,90 dužine-sjeverna strana je široka 5,40-južna strana je 12m. objekt tj ovo što sam napisao je građeno -76. Htio bih gornji kat proširiti iznad dvorišta, koje bih time i natkrio tj zatvorio. Interesira me za napraviti projekt da mogu zatražiti građevinsku dozvolu..
Kuća u nizu, prizemlje + kat
Trebam projekt za rekonstrukciju kompletnog starog krovišta na niskoj prizemnici, kojeg je uništio potres. Potrebno je unijeti neke promjene u vidu proširenja krova na postojeće, već ucrtane terase, koje sad nisu pod krovom, ali u okviru dozvoljenog povišenja/proširenja krova, koji je ucrtan u dosadašnje stanje. Osnova kuće je građena s građevinskom dozvolom . godine. Naknadno je dodana 1 manja prostorija i hodnik nad stepeništem u potkrovlje, gdje smo muž, djeca i ja živjeli do 22.03.. Taj dio je natkriven plastičnim pločama na cijevnoj konstrukciji. Legalizacija objekta je provedena sve do žiga pravovaljanosti na Rješenju o izvedenom stanju. Sve naknade su plaćene. Nije još provedeno na katastru i gruntovnici, zbog korona krize + -
Ne svida mi se ovo kako je projektirano ja bi stavila dnevni boravak na suprotnu stranu gdje je nacrtana kuhinja s tim da bi zatvorila ulaz on bi bio sa terase.znaci dnevna soba kuhinja blagovaonica .neznam sto bi sa ovim prozorom u dnevnoj sobi dali da i njega zatvorim ili se moze i tako smjestiti dnevna soba.
Poštovanje, Molim Vas za Vašu ponudu za projektiranje objekta površine od cca m2 BRP. Objekt bi se trebao nalaziti u Karancu, na adresi Kolodvorska , k.č.br., ko. Karanac. Objekt bi u prizemlju trebao imati veliki prostor otvorenog tipa sa staklenim stijenama prema dvorišnom dijelu. Isto tako u prizemlju bi se trebala nalaziti jedna prostorija i dva WC-a. Iznad te prostorije i WC-a trebala bi se nalaziti dvije sobe sa sa svojim kupatilima. Dimenzije objekta bi trebale biti cca 15 x 10 metara. Slike kako smo mi to zamislili su u prilogu. Hvala.
objekt nebi bio veći od m2
Izgradnja nove kuće od cca m2 na parceli dimenzije 20 x 50 metara. Kuća bi se sastojala od prizemlja cca m2 i kat-a cca 90 m2. Ideja je da kuća bude zidana s ravnim krovom, ali ostavlja se mogućnost da se u dogovoru s arhitektom pronađe najoptimalnije i ekonomski prihvatljivo rješenje (montažna kuća, kosi krov...). Molim ponuditi cijenu za sve od idejnog projekta do građevinske dozvole.
stambena zgrada od m2.
objekt ima 70 m2, nadograđivao bi se jedan kat