Poštovani, trenutno radim parcelaciju i treba mi arhitekt jer želim napraviti put pa da vidim što je dozvoljeno na parceli. Lijep pozdrav.
Poštovani, riječ je o potkrovlju povšine 60m2. Trebalo bi uređenje dnevne sobe i garderobe s obzirom da je spavaća već uređena. Treba nam ideja za dizajn. Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav.
Poštovani, riječ je o dnevnom boravku,otvoreni koncept i spojen s kuhinjom koja je nova,a u dnevnom boravku je stari namješta. Htjela bih ga modernizirat,promijeniti namještaj,boju zidova i zavjese kako bi ga uskladila s kuhinjom. Kuhinja je crveno-bijele boje.Htjela bih moderniji dizajn. Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav.
Poštovani, Potrebne arhitektonske promjene u prostoru kao i sugestije,planovi i nabavka za unutrašnje uređenje.Selim se u novi stan i trebam stručnu osobu za uređenje. Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav.
Poštovani, planiram gradnju obiteljske kuće do m2.Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav.
Poštovani, kuća je roh bau. Imam neke ideje i nacrte prethodnog arhitekta i htjela bih nastaviti s radovima. Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav.
Poštovani, riječ je o novogradnji koja je trenutno u fazi gradnje. Molim vašu ponudu za savjetodavne usluge,mogućnost biranja pločica, parketa, vrata, kupaonice i slično. Četverosobni stan koji bi sa malim budžetom trebalo lijepo i moderno urediti, za buduću obitelj. U prilogu je tlocrt stana. Lijep pozdrav.
Poštovani, imam građevinsku dozvolu za gradnju kuće 8x8, pošto sam dobio materijal od države za 75m2(ja, žena i troje djece) ja sam dodao još 15m2 tako da sam napravio kuću 10x9 m.tj.90m2 koju bih htio legalizirati. Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav.
Poštovani, projekt je rađen za montažnu kuću,a ja bih napravio izmjenu za zidanu kuću. Površina kuće je 15x8 s garažom,prizemnica s potkrovljem. Prvotni projekt nije uključivao potkrovlje. Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav.
Poštovani, potrebna izrada projekta za apartman.Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav.