Dobar dan, zainteresirani smo za postavljanje nadstrešnice na našem balkonu 4.00x m, balkon je na zadnjem katu, zgrada je izgrađena . godine, pa nas zanima da li bi konstrukcija nadstrešnice preteška tj. da li bi utjecala na statiku balkona.Također nas zanima protokol oko izmjere, naruđbe te izvršavanja radova, i svakako cijena i vremenskom roku isporuke i izvršavanja radova,lp
Radili bi se o metalnoj nadstresnici dimenzija 6,00 x 3,30. Pokrov bi bio po izboru izvođača a krov jednostrešan, odnosno dobro bi bilo da se predloži više vrsta pokrova pa bismo onda vidjeli. Nadstrešnica bi trebala imati betonske temelje i betonsku ploču (a ovisi o cijeni možda i keramičke pločice na podu pa neka se i to stavi u ponudu. Visine bi bile neke standardne (predviđena je za druženja).
Metalna konstrukcija, električni pogon, unutrašnja svjetla
Želimo ponudu za nadstrešnicu u Mariji Gorici, drvena sa crijepom. Mozda može i metalna ovisno o cijeni i kvaliteti. 25 m2.
Nešto obično ali lijepo.
Na stepenicama , pleksiglas za pokrov. Najbolje bi bilo doći na teren jer je specifična situacija.
4×8,5, visina na najvisljoj točci 3m, stavio bi brodski strop i blagi nagib da se uklapa u izgled kuce, znaci limeni krov
Molim ponudu za izradu metalne nadstrešnice za balkon, na drugom katu zgrade. Površine cca 8m2, pleksiglas sa folijom koja ne propušta sunce ili nešto što možete preporučiti. Balkon je zaobljen, u privitku su dimenzije te eventualni primjeri kako bi se možda to moglo napraviti.