Dvorišta ograda s jednim otvorim, ukupna dužina oko 10 metara
3 m x 6 m
Poštovani Ograda postoji kao i stupovi samo što je žičana i kao takva je polomljena,te bi istu trebalo zamjeniti.Htjeli bi postaviti umjesto žičane panel ogradu na postoječe stupove,ako je to moguče izvedivo.Za više info slobodno me kontaktirajte.Unaprijed se zahvaljujem.
Za terasu
Molim ponudu i za drvenu i za metalnu nadstresnicu. Terasa je iznad gusterne velicine 6x3 m. Montaza ne na terasu vec sa strane da se ne busi strop gusterne. Zastita od kise tj krov koji ne propusta kisu. Hvala
Trebamo cca 15m fiksne ograde i dvoja dvorišna vrata, još nismo odlučili da li će i oboja biti na motor,1 mala vrata. Nismo sigurni u izgeld.. Dvoumimo između horizontalnih letvi i još nekih opcija. Boja :siva
Odgrabiti suhozid i napraviti betonski zidić od tog kamenja i betona ili od blokova u visini 45-50 cm dužine 16m i na to montirati panel ogradu visine cm!?
Dimenzija 6x4, gornjiste na zatvaranje, na 4 ili 6 stupova. Nesto poput vase naslovne slike.