Pozdrav, Imam stan u prizemlju obiteljske kuce kojem je potrebno kompletno uredenje. Potreban mi je dizajner interijera za rasporeda prostorija,ucrtavanje razvodenja struje i vode i pozicioniranje namjestaja.U privitku cu vam poslat projekt stana na 1. katu te iste kuce da imate tocne dimnzije,ja naravno ne zelim takav raspored nego da je sve to malo modernije. I imam jos jednu napomenu,imam namjeru prosirivat balkon u odnosu na ovaj stan na prvom katu koji je 1,49m dubine,kod mene ce biti 3 m dubine a duzina ostaje ista i na kraju cu to sve zatvoriti da dobijem zatvoreni balkon. Zelje u unutrasnjosti stana su mi 3 sobe. 1 soba moze bit veca a dvi manje ili 2 vece sobe a jedna manja.Neka bude jedan manji wc sa wc skoljkom i umivaonikom a drugi za nijansu veci gdje ce bit wc skoljka,bide i umivaonik. Dvije walk in jedinice za tusiranje mogu bit u sklopu dvije vece sobe.Zelja mi je i prostrani open space dnevni boravak i kuhinju sa otokom.Prostor za pranje vesa moze se nalazit u jednom dijelu zatvorenog balkona. Ugradivat cu i podno grijanje.U privitku na slici cu vam obiljezit gdje se naleze otvori za odvod vode. Otvoren sam za bilo kakav savjet,ideju ili pametnu izmjenu koja ce mi u konacnici bit bolje iskoristena. Hvala
Pozdrav..htio bih nadogradit tj prosirip balkon 3 m i nakon toga zatvorit...zanima me vase misljenje..hval
Proširio bi balkon za 40 kvadrata.
Postovani, Radi se o projektu dvije dvojne kuće ukupne brutto površine cca m2. I za to bi trebao izraditi 3D vizualizaciju kompletno sa okolišem i bazenom.
Elekto I malerski radovi, dizaj namjestaja za ured, kuhinju dio i veliki zidni ormar, postavljane tepisona i sl
Nadogradnja kuce za odmor za cca 70 m2 (35 m2 prizemlje i 35 m2 kat) sto ukljucuje prizemlje i kat. Ista ima gradevinsku i uporabnu dozvolu sa prijedlogom ideje iz privitka. Ponuda za izrada Idejnog projekta, Glavnog projekta.
Obiteljska kuca prizemlje+visoko potkrovlje, industrijski/moderni/rustikalni stil
obiteljska kuća
Obiteljska kuća na kat. Ulaz na kat je odvojen vanjskim stepenistem koje ide na garažu pripojenu kuci. Garaza je niža od visine prizemlja. Potrebno srušiti postojeće stepenice i napraviti projekt za zatvoreno stubište koje vodi do prve etaže i potkrovlja. Krov je trenutno 'na nuli', samo grede i crijep. Također trebam projekt za stan u potkrovlju. Kuća je građena '76. Etaža' 84. Gradnja je legalizirana.