Kuća je stara sigurnih godina, no ona ima vanjske zidove, nije ruševina, ima balkon napravljen pred 10 godina. Kuća je prizemnica, s prednje strane , a ispod je još jedan prostor(pričuva, konoba), kojeg bi se spojilo s gornjim katom- odnosno stepenicama. Treba spojiti struju, vodu( šaht i rasvjetni stup su udaljeni 10 metara od kuće), zatim potreban je iskop i spajanje na septičku - razmišljala sam o septičkoj s pročišćivačem. U kući je planirana jedna veća kupaona, kuhinja, dnevni boravak, najmanje 2 sobe i izvana, odnosno potrebno je krovište.
Adaptacija postojećeg stana
Lijep pozdrav Molio bih Vas ponudu za rekonstrukciju i nadogradnju obiteljske kuće na Otoku Pašmanu U nastavku Vam dostavljam troškovnik.. zanima me cijena samo za rou- bau. Hvala
Objekt je u ideji planiran kao kuća za odmor, s vanjskim bazenom, te okućnicom. Kao šira prizemnica ili kuća sa prizemljem te prvim katom, uz mogućnost izrade gornje vanjske terase na kojoj bi se nalazio jacuzzi. Ideje su podložne promjeni,
Potrebno ukloniti dio no sivog vanjskog zida ida i sazidati novi, radi korekcije međe. Isto i prilagoditi dio krovišta (nema deke, pokriveno saloni pločama).
Adaptacija postojece kuce i dizanje kata