Poštovani, molim ponudu za brušenje i lakiranje parketa ako može idući tjedan. Lijep pozdrav
Poštovani, molim ponudu za izradu krova. Pojedine dijelove konstrukcije bi trebalo promijenit. Hvala.
Poštovani, krov je od dvije polovice pokriven azbestnim pločama 1x 1 m . Na jednoj polovici treba zamjeniti drveninu dok na drugoj polovici samo zamjena crijepa sa letvicama. Kuća se nalazi u Staroj Baški na Krku. Krov je izložen jakom vjetru (buri) tako da crijep mediteran treba dobro pričvrstiti. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, Imam stari krov s azbestnim pločama, oblika na 4 strane. Ne bih mijenjao grede, stavio bih vodonepropusnu foliju i sredio limariju. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, treba mi postavljanje novog laminata u dvije prostorije (20m2 i 18m2). Materijal bi bio kupljen s moje strane. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, Skinuo bih stari krov i zamijenio potpuno drvenu konstrukciju te imam svoje drvo za postavljanje. Molim ponudu za izradu krova s pokrovom od lima i crijepa, nisam se još odlučio. Hvala.
Poštovani, molim ponudu za brušenje, fugiranje i lakiranje hrastovog parketa, starog -injak godina u vrlo dobrom stanju. Hvala.
Poštovani, molim ponudu za izradu krova. Hvala.
Poštovani, Radi se o obiteljska kuća u rijeci izgrađena .god.prekrivena salonitnim pločama m2. Oblik na tri vode. Trebam kompletnu obnovu krova. Molim ponudu. Hvala.
Poštovani, Na ravnu betonsku ploču garaže u Sesvetama-Zagreb, Zagrebačka 2 (sa više suvlasnika) bilo bi potrebno ugraditi krov od lima sa laganim padom i što je moguće manje visine, sa svrhom hidroizolacije. Traži se čim jednostavnije i cjenovno povoljnije rješenje. Krov je izoliran jako davno katranom i ljepenkom, a to je dotrajalo. Zahvaljujem na ponudama uz srdačan pozdrav.