Poštovani, Potrebno je osvježiti poslovni prostor bojom zidova, svjetlom i ostalm potrebnim da prostor izgleda ljepše, slike sadašnjeg stanja šaljem u prilogu. Molim ponudu, Hvala
Poštovani, trebali bismo ponudu za uslugu kompletne renovacije stana. Stan je prazan bez namještaja. Željeli bismo prijedlog za uređenje stana (prijedlog razmještaja namještaja, prijedlog namještaja, boja materijala, rasvjete...)koji bi po potrebi uključivao manje građevinske zahvate (promjena prozora, premještaj cijevi grijanja s površine u zidove, potencijalno rušenje 1 ili 2 manja zida, po potrebi razmještanje elektro instalacija..), a sve prema finalno dogovorenom prijedlogu za uređenje. Ponuda bi trebala uključivati slijedeće usluge (može i dodatni prijedlog u ponudi) - konceptualni prijedlog (skica, prijedlog rasporeda, 3D vizualizacija) - razrada detalja do nivoa troškovnika (prijedlog namještaja, boja, rasporeda, potrebnih građevniskih radova....) - ako je moguće, ponuda nadzora i koordinacije radova kod opremanja interijera Molimo da u ponudi navedete rokove za ponuđene usluge. U prilogu šaljemo tlocrt stana (označeno žutim rubom). Unaprijed hvala na povratnoj informaciji. Lijep pozdrav, Žgnić
Poštovani, trebam idejno riješenje za uređenje stana. U kojem su 2 sobe veliki dnevni i kuhinja, svaka soba ima izlazak na balkon, kuhinja isto. Postoje još kupaona i wc. Planiram ručiti i jedan zid između sobe i kuhinje ali već znam koji su zidovi nosivi tako da bi trebao savjet za uređenje. Molim Vašu ponudu, Hvala.
Poštovani, trebam savjet za uređenje dječje sobe i kupaone da bi se što bolje iskoristio prostor. Molim ponudu, Hvala
Poštovani, trebam arhitekta za savjet za unutarnje uređenje interijera za stan koji se radi, savjete oko namještaj, podnih obloga, boje zidova i slično. Uređenje kuhinje, dnevnog boravka, spavaćih soba i wc-a. Radmanovečka, Siget Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, trebam arhiteka, novogradnja je u pitanju, i arhitekt bi mi trebao pomoći pri odabiru podnih pločice ispod kojih će ići podno grijanje, unutrašni prostor iznosi nekih 40m2, a terasa 30( za terasu trebam savjet za ponne pločice), za unutrašnji dio podno grijanje, pločice, namještaj, boje, moderno uređenje, dio kupaonskog namještaja je već kupljen Molim ponudu, Hvala.
Poštovani, trebamo kompletnu adaptaciju stana koji ima 64 m2. Stan ima 2 spavaće sobe + dnevni boravak. Spavaći dio ne bih dirala. Treba mi renoviranje kupaonice i malog wc-a. Kuhinja i blagavaona su u jednoj prostriji,a dnevni boravak je zaseban prostor. Treba mi idejno rješenje kako bi uredila prostor. Molim ponudu, hvala.
Poštovani, riječ je o obiteljskom stanu u kojem živimo. Stan ima 90 m2 i kompletno smo ga renovirali . god. Stali smo s daljnjim uređenjem detalja jer nismo više imali financija. Sada smo opet u mogućnosti srediti stan do kraja i potrebna nam je stručna osoba. Srušili smo zidove i dobili otvoreni prostor za kuhinju, blagavaonu i dnevni boravak. Taj prostor ima oko 40 m2. To je sada poluprazan, veliki, bijeli i pomalo hladan prostor. Htjela bih ga rediti u modernije stilu sa jednostavnim linijama. Molim ponudu, hvala.
Poštovani, S jedne strane ulaz u sobu, na užem dijelu prozor i balkonska vrata, kada se ulazi tu je ugradbeni ormar(ne ulazi u dimenzije sobe nego je isturen prema dnevnom boravku( dimenzije ormara *60), U navedenu prostoriju je potrebno smjestiti 3 kreveta za spavanje i 2 radna stola. Postoji već neki krevet s ležajem na razvlčenje ali je problem sto je nemoguće normalno prolaziti obzirom da je prostorija uska. Trebam savjet za razmješaj namještaja kako bi se postigao željeni rezultat. Molim ponudu, hvala.
Poštovani, trebam arhitekta koji će osmisliti dizajn interijera za cijelu obiteljsku kuću. Boje, namještaj, podovi... Molim ponudu, Hvala.