Obavljena je priprema za podno grijanje, sve cijevi su dovedene u prostoriju koja bi trebala biti kotlovnica. Kuća je novogradnja, instalacije su rađene prije par godina, odustalo se zbog financija. Sada bi se trebao završiti projekt i pokrenuti kotlovnica. Kuća je dvokatnica s cca m2 koje je potrebno grijati. Željeni način grijanja su toplinske pumpe
Problem sa plinskih bojlerom za centralno grijanje.Upalim centralno radi par minuta i ugasi se...
Imam centralno grijanje kombinacija kotao na drva+kotao na struju,kotao na struju 12 kw se koristi u prijelaznom razdoblju i za pripremu tople vode. Na kuću je instalirana solarna elektrana 5 kw ,slijedi promjena stolarije i obnova fasade. Završetkom tih radova htio bi instalirati toplinsku pumpu cca 14 kw za radijatorsko grijanje.
Potreban samo servis klime
Starija gradnja ,demontaža kade,skidanje pločica ,mijenjanje wc-a,mijenjanje cijevi za vodu
Preko energetske obnove, na limenom krovovištu obiteljske kuće instalirati dovoljno kolektora da mi se olakša grijanje i topla voda
U starom WC-u s vanjskim vodovodnim istalacijama trebam instalaciju novog (samostojećeg) umivaonika, spajanje perilice na odvodnu cijev te zamjenu starog vodokotlića. U skorije vrijeme planiramo i kompletnu adaptaciju wc-a, a za sada nam samo treba instalacija novih lemenata kako bi se WC stavio u funkciju.