Stambeno poslovni objekat, 4 etaže, prizemlje poslovni dio i po 2 stana na 3 etaže.
Izgradnja obiteljske kuće ukupne površine m2 u Rudama pokraj Samobora. Izgradnja kuće očekivana ove godine proljeće/ljeto. Kuća je katnica (suteren + prvi kati + potkrovlje). Ukoliko ste zainteresirani, javite se za slanje projekta te troškovnika za izradu ponude. Za sada u privitku šaljem samo nacrte.
Poštovani, Tražim izvođaće i okvirne cjenike za izgradnju 3 objekta u Sv. Filip i Jakov,svaki objekat će imati cca m2 brutto sa bazenom. Zanima me izgradnju “Ključ u ruke”
Kuća se nalazi u centru Sv.Ivana Zeline. Sastoji od tri etaže. Površina jedne etaže 75m2. Napravljen je novi projekt za 3 stambene jedinice po kojem je izdana građevinska dozvola. Dovršenost objekta po novom projektu je 80% niski roh bau. Tražim partnera građevinca koji će ući u projekt sa dijelom vlastitih uloženih sredstava u cilju dovršetka projekta te prodaju stanova. Moguća je izmjena projekta po dogovoru sa mojim financiranjem. Cijena stanova u Sv.I.Zelini je minimalno 1. EUR nadalje za neopremljeni stan(bez kupaonskih i kuhinjskih elemenata) Za ozbiljne zainteresirane partnere šaljem lokaciju i fotografije objekta te detalje novog projekta, te ostale informacije koje su potrebne
prizemlje ravan krov
zemljište se nalazi na lokaciji Šestinski dol kod broja . Kuća se sastoji od tri stana prizemlje(garaže) 1 kat (Jedan stan) 2 kat (jedan stan) uvučeni jat (jedan stan)