ALEN i ANA d.o.o.

Zagreb
Stolarija - namještaj po mjeri
10+
Godina na tržištu
5,0

Drugi izvođači u blizini Zagreba

ČIČAK-projekt d.o.o., Zagreb

5,0
    
1 ocjena

RA DESIGN d.o.o., Zagreb

5,0
    
2 ocjene

Druge usluge u Zagrebu i okolice

Nedavni upiti

Izrada tri komada po mjeri: ormari i kuhinja

  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije
  • Predviđena cijena: 9.500 €

1 x Ormar za spavacu sobu,dimenzije 3.x . klizne fronte s ogledalima 1 x Ormar za spavacu sobu x , Srednji dio mora imati mjesta za televizor Kuhinja s otokom ca. ,Na otoku mloca za kuhanje

Izrada ugrađene vitrine za zastavu po mjeri

  • Opseg stolarskih radova: Djelomično opremanje prostora namještajem
  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi
  • Predviđena cijena: 1.850 €

Izrada vitrine ugrađene u postojeću nišu u dvorani za izlaganje zastave Društva. Dimenzije niše (slika u prilogu) su x x 20 (š x v x d cm). Zadnja strana vitrine je kosa i obložena tkaninom (na nju se polaže zastava dimenzija x cm). Prednja strana je staklena s mogućnošću otvaranja (i zaključavanja)

Izrada dva ugradbena ormara po mjeri

  • Predviđena cijena: 2.400 €

2,40 visine x 1,40 širine i dubine 50 cm, takva dva ormara

Zamjena fronti na postojećoj kuhinji

  • Predviđena cijena: 1.800 €

Zamjena fronti na postojećoj kuhinji

Izrada tri ugradbena ormara po mjeri

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi
  • Predviđena cijena: 2.800 €

Poštovani,ljubazno Vas molim Vašu PONUDU za izradu 3 ugradbena ormara a prema nacrtima koje Vam šaljem u prilogu.Radi se o stanu i 3 ormara, ne moraju nužno biti gotovi odmah i svi od jednom, fleksibilni sam po istome.Šaljem nacrt istih (amaterski) ali bit će dovoljno za neki izračun kao i ostale želje pa da možete napraviti ponudu za isto. NAPOMENE:dimenzije istih su na nacrtimanacrt sva 3 ormara u prilogumaterijal - za konstrukciju ugradbenu i onu nevidljivo može obična bijela iverica dok fronte, vrata i vdiljivi dio neka budu kvalitetnije bijele tj.svjetlije boje jer je riječ o manjem prostoruormar 1 i ormar 2 imaju vrata po cijeloj visini obična (ne klizna) već normalna vrata dvojavrata molim da su na magnet bez ručki dakle površine ravne i u jednoj boji sveormar 3 ima ladice i gornja vrata jedna, isto bez ručki već na magnetunutrašnjost ormara 1 i ormara 2 - normalne ladice, vješalice i police klasično  Po okvirnoj ponudi i po definiranju dogovora moguć je i poželjan Vaš dolazak na konkretni dogovor i izmjenu te Vaše prijedloge jer možda će te imati Vi bolje ideje za isto. Zahvaljujem unaprijed na PONUDI te Vas molim okvirnu cijenu, načine plaćanja i rokove za isto.  Za sve ostalo stojim na raspolaganju na kontakt mobitel / MOLIM JAVLJATI SE PUTEM MAILA S poštovanjem,

Montaža visećih kliznih vrata 90x205

  • Opseg stolarskih radova: Djelomično opremanje prostora namještajem
  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi
  • Predviđena cijena: 180 €

Trebam uslugu montiranja kliznih vrata koje se montiraju samo gore(viseče) vrata su 90X Imamo sav potreban materijal štaflu, vodilicu, vijke, tipove i ostalo što ide uz vodilicu.

Izrada ugradbenog ormara po mjeri (260x300 cm)

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi
  • Predviđena cijena: 1.200 €

Ormar Visina Širina

Izrada i montaža kuhinje po mjeri

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi
  • Predviđena cijena: 8.500 €

Izrada kuhinje, montaža kuhinje i uređaja Uređaje dobavlja investitor

Izrada ugradbenog ormara 3.5m x 2.57m

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi
  • Predviđena cijena: 1.250 €

dugačak 3,5, a visok 2,57

Ugradbeni ormar širine 95 cm po mjeri

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi
  • Predviđena cijena: 1.450 €

Ugradbeni ormar između dva zida. Sirina ormara cca 95, dubina 65 visina cm. U prilogu slika mjesta gdje ormar treba i neki idejni plan koji je podlozan promjenama . Izgled površine visoki sjaj bijele boje. Dolje dvije ladice koji imaju pregradu za obucu ( primjer u prilogu) , nakon toga kosa vrata gdje bi se odlago prljavo rublje , pa prostor za vješanje odjece , i gore klasicna vrata , a sa desne strane visoka vrata .