Došao mi doma, sve izmjerio, napravio ponudu ,rekao da ce sve biti u roku tri tjedna gotovo, da bi nakon mjesec i pol otkazao da nema vremena!? Razočarana sam. Inače je u komunikaciji bio ljubazan, javljao se na pozive, dao dobru cijenu za ugradnju ormara...ali na kraju ispao nepouzdan.
Korektno, sve po dogovoru odlično izvedeno i u dogovorenom roku. Sve pohvale i moja preporuka.
Zadovoljna sam odabranim izvođačem. Sve je proteklo super. Ocjena 5 za sve!
molim Vas možete li mi napraviti ponudu za 4 ormara i jedan krevet: Ormar 1: visina cm, dubina 60 cm,dužina cm (ormar od zida do zida) Ormar 2 ide na L: visina cm,dubina 60cm,dužina -cm. Ormar 3: visina cm, dubina 50cm, širina 39cm (ovdje trebaju obična vrata ne klizna) odmah do njega nastavak ormara s dimenzijama:visina cm,dubina 50 cm,dužina cm. Ormar za predsoblje 4. s otvorenim prostorom za vješanje odjeće: visina , dubina 36 cm, dužina cm. Dio da budu police, dio za vješanje odjeće, u konačnici ako ponuda bude odgovarala dosao bi za detalje dogovoriti. Ne treba zadnja stranica vec da se ide da bočnim stranicama, pregradama, policama i vratima! U prilogu se nalaze skice.
standardne dimenzije 85x
Izrada čajne kuhinje po mjeri je opcija, uz adaptaciju stana (cca 5 kvadrata je cijela kuhinja).
Molila bi ponude za izradu elemenata za kuhinju. Gornji dio elemenata koji mi je potreban su 2 elemenata 60x90 visina 1 element 40x90 vis Kutni elemenat 60x90 vis Donj elemenati Za sudoper 80 cm Za ugradbenu ploču i pećnicu 60 cm Elemement od 80 sa 1 vratima od 40 c I element od 50 cm sa ladicama - meko zatvaranje.
Poštovani, naime tvrtka smo koja otvaramo poslovnice diljem hrvatske i trebat će nam izrada pulteva, te opremamo prostor preko kvadrata, te će nam za urede također trebati stolarski radovi. molim Vas da me kontaktirate na broj
x20 60x
opremanjes stana
dužina visina
L puni -1 strana 2,52m 2 strana 1,76m 1,75 prozor 1,17 radijator sa druge strane staviti radnu ploču, 1,70m stol koji je preklopiv
Kutni ormar dimenzija x