Na kosini treba iskopati za bazen dimenzija 8 x 3 metra . Jedan čošak je na nuli a najdublji na cm jer je kosina. Zatim bi trebalo iskopati kanal za kanalizaciju cca 50 metara i na kraju rupu za septičku. Zemlja se ne odvozi. Lokacija radova Sv. Ivan Zelina.
Uređivane ulaza i dvorista. Znaci priprema terena i asvaltiranje.
Okositi travu i šiblje.
Odrzavanje okućnice, obrezivanje grmlja,košnja trave
Ravnanje dvorista cca 40 m2
Košnja trave oko kuće
Rušenje manje prizemne kuće od 50ak kvadrata, skupa s vađenjem temelja. Odvoz svega, uključujući par komada namještaja iz kuće.
Treba mi osoba koja bi nam redovito održavala/kosila travnjak. U sezoni rasta, 2x mjesečno i da ima svoju opremu. Dva put godišnje bi trebalo i čemprese podrezati. Radi se o dvorištu obiteljske kuće.
Košnja trave, rezanje ukrasne živice- Novi Zagreb
Potrebno je jednokratno kosenje visoke trave/raslinja (te uklanjanje pokosenog) okucnice pri nedovresenoj kuci. Lokacija je u Diklu (Zadar). U slucaju dobro obavljenog posla, mogucnostredovne suradnje.