Potrebna hitna sanacija dijela krovišta stambene zgrade u Štosovoj 4 u Zagrebu zbog procurivanja vode.
Ravni krov
Trebam novu konstrukciju zidova da nisu na dvije vode ko do sad nego na jednu i naravno novo kroviste staro micem ja ili ovisi koliko bi me kostalo da vi to uradite, deponiram ja staro kroviste, radovi bi bili 14 km od Zagreba okolica Brezovice
Potrebno mi je staviti limariju oko dimnjaka pecane, krov je trapezni lim.Dimnjak je dimenzija cca 80*70.Krovište je blagog nagiba i pristupačno.Mjesto izvođenja radova Graberje-Petrinja.
Nakon obilnih kiša,potrebno je sanirati dio krovišta zbog vlage u stanu susjede na 3.katu.
Kuća na 4 voda ,plus terasa.
Hitno trebam sanaciju krova na području Trešnjevke. Krov je napravljen ravan prosle godine stavljena je ljepenka koja pusta na jednom dijelu. Treba mi naci gdje curi voda i sanirati. Kod vrste novog pokrova stavila sam betonski jer ne znam sto treba.
Kroviste ima cca m2. Ostale detalje i slike nacrta bih Vam poslao naknadno. Potdrav
Treba skinuti valovite ploče od azbesta, provjeriti konstrukciju krova.Pripremiti krov za postavljanje crijepa.Treba napraviti hidro i termo izolaciju krova+ oluci