Potrebno je zamjeniti vanjske grede na kojima su veterlajsne , nove grede potrebno je skroz zaštiti sa limom izmjena fetine na tavanu. Visina krovišta je u najvišoj koti cca 7m
kača starija šindra prije 12 god. stavljena je nova sa novim gredama i pločama novo krovište sada bih stavio limeni pokrov.
Zamjena pokrova i greda, stavljanje limarije, Izgradnja dimnjaka oštećenog u potresu, od poda tavana. Dimnjak se koristi za plinsko grijanje. Dimnjak su srušili vatrogasci i odnesena je šuta, Tako da molim ponude samo za izgradnju dimnjaka. Uz to, potrebna mi je dokumentacija kako bi od Ministarstva zatražio potporu za sanaciju dimnjaka. Na dvije fotografije je prijeašnji izgled dimnjaka prije rušenja.
/3 općina Ogulin
skinit salonit ploča,i
Zamjena starog krovišta ( letve i crijep), podaskavanje, termoizolacija 18 cm, zamjena jednog krovnog prozora, te kompletni limarski radovi. Prijavili bi radove preko fonda za energetsku obnovu. treiba
Obiteljska kuća građena 70-tih godina. Krov salonitka, treba kompletnu sanaciju. Žeim iskoristiti poticajna sredstva Ministarstva
ploča i letve
Stan se nalazi na Bulevardu u Rijeci, potrebna kompletna adaptacija, nova voda struja, keramika, lamint, licenje. Napravljen je projekt stana i uređenja.