Kvalitet, brzina rada, poštovanje! Sve što smo se dogovorili je odrađeno. Ocena 5+. Drago mi je što sam upoznao te poštene i vredne ljude! Stvarno sam prezadovoljan i preporučujem ih svima od sveg srca! Jedna od retkih kvalitetnih i poštenih firmi!
Za razliku od drugih majstora do tada g. Darijo iz Tena produkta mi se javljao na telefon kada smo trebali nešto dogovoriti i skoro pa se držao rokova (kašnjenje do tjedan dana, što je valjda normalno za obnovu kupaone). Prethodni su mi znali nakon što smo dogovorili posao se jednostavno više ne javljati (čak ni par dana prije dogovorenog posla) i nazvati me nakon 2 tjedna da se najave da dolaze za par dana napraviti posao.
Na žalost nisam mogao biti tamo cijelo vrijeme prilikom izvođenja radova već samo na početku kada su se skidale pločice sa zidova. Rezultat je: - curila je tuš kabina - djelomično je Darijo naknadno silikonizirao djelomično sam ja na kraju krpao rupe u silikonu (sad izgleda jako "profesionalno") - nije bilo silikona između stropa i pločica - djelomično Darijo riješio, a nakon njega ja jer se vidjelo "crno" od fuga ispod silikona (možda radi prljavih prstiju možda radi pretankog sloja..) - curio vodokotlić (stari) koji su pokušali silikonizirati umjesto da promjene gumicu - nisam bio obaviješten prethodno o problemu, pa sam na kraju montirao novi sam - vrata tuškabine sam namještao sam da dobro dihtaju - iz tuš kompleta nestao držač za tuš ("nije ni došao", a u Bauhausu mi pokazali da je u neotvorenoj kutiji već namontiran na cijev) - nisam bio obavješten o ovome na vrijeme da mogu eventualno reklamirati - nisam bio obaviješten da nisu došle u kompletu brtve tuš kabina-zidne pločice - nisam mogao pravovremeno reklamirati - tuš mješalica montirana naopačke, tako da je crijevo za tuš bilo montirano s gornje strane, na što mi je rečeno da je to pravilo i da je u shopping centrima to krivo postavljeno (svim!) - na moje inzistiranje je popravljeno - utičnica na zidu se izvlačila iz zida nakon što je zid bio uvučen cca 2-3 cm u odnosu na prethodni radi originalno betonskog veziva pločice-cigle (popravio Darijo) - štokovi za vrata namontirani ofrlje, na koso i bez fugiranja/silikona tako da postoji rupa između pločica i štoka (popravio sam u međuvremennu) - električar upitnih kvalifikacija nakon što je ventilator s odgođenim stopom (timerom) htio montirao na istu fazu nakon sklopke (idu dvije faze, jedna preko sklopke i druga bez) - popravljeno, ali sad su te dvije faze na različitim osiguračima pa se g. Darijo šokirao 10-ka puta kada je pokušao naknadno okrenuti ventilator da ne bude naopačke (bez uspjeha radi prekratkih vodova)... - jedan klik sokl-nogica tuša je djelomično pukao, pa se maska tuša s jedne strane lagano miče - frustracija i osjećaj da sam namagarčen Sve u svemu napravili su posao koji ja ne bih znao/mogao, plaćeni su koliko su tražili bez puno odstupanja ali nakon svega i nakon završnih popravaka mi je svejedno ostao da popravljam ono što su loše napravili.
Za usluge keramičara sam odabrao firmu Tena produkt j.d.o.o. Jako sam zadovoljan rezultatom. Čista petica.
Tražio sam izvođače za adaptaciju stana i od nekoliko ponuđenih odabrao sam Tena produkt j.d.o.o. Radovi su obavljeni u dogovorenom roku i u okviru dogovorene cijene. Sve je odrađeno vrlo stručno, odlična komunikacija.
Odlični i kao ljudi i kao majstori,odgovorni,susretljivi,cijenom pristupačni..nemaju greške.
Jako sam zadovoljan uslugom i odrađenim poslom
Poštovani, posjedujemo zemljište na lokaciji Markuševec Turopoljski. Zemljište je površine m². Dimenzije zemljišta su 26m x 22m. Potrebna nam je ponuda za gradnju montažne kuće visoki roh bau katnice (prizemlje i kat) u iznosu cca m². Također, u ponudi možete poslati tipske kuće koje posjedujete. Informacije koje su nam potrebne: 1. Je li izrađujete montažne kuće s idejnim tlocrtnim rješenjima prema našim zahtjevima ili izrađujete isključivo tipske kuće? 2. Što je sve uključeno u cijenu? 3. Koliko je viša cijena kuće s stolarijom u boji? 4. Koja debljina zida je uključena u cijenu? 5. Je li glavni projekt u cijeni kuće? Ukoliko nije koja je cijena glavnog projekta prema navedenim dimenzijama kuće? Unaprijed hvala. Za sve dodatne upite za ponudu slobodno zovite na broj telefona . Lp,
Postovani, trenutno imamo izlivenu betonsku plocu, fino brusenu na kojoj je bila hala. Povrsina betonske ploce je 12x10m. Zelja nam je izgraditi prizemnu montaznu kucu 90m2 neto povrsine, 1 soba s bracnim krevetom te dvije manje djecje sobe, 1 wc sa kadom i sanitarni cvor i 1 wc samo sa sanitarnim cvorom, 1x ostava u kuhinji
Dobar dan, imam montažni objekt u Šibeniku od 40m2. Objekt je potrebno sanirati jer je krov postavljen neispravno i voda je probila par zidova. Zidovi su SIP paneli pa mi je potrebna zamjena tih SIP panela s novima. Potrebno mi je novih 12 potpornih greda s 24 metalna nosača za iste. Grede su cca cm i to su I grede (I joist) 6x20cm. Lim na krovu je neispravno postavljen pa je potrebno sanirati i krov. Objekt bi trebalo sanirati do početka 5. mjeseca. Potrebne su mi zasebne ponude za zid, grede i krov. Hvala unaprijed i lijep pozdrav,
Parcela je površine m2 Treba mi projekt kuće(prizemlje +Kat, i okućnice sa bazenom. Moderna izvedba kuće 1.prizemlje:velićine cca 50-60m2 + - koji kvadrat. Prizemlje da se sastoji:(kuhinja, jedaći dio, dnevni boravak, wc, mala sprema) s tim da je što veći otvor u staklu na južnoj i zapadnoj strani prizemlja. + 1kat da se sastoji od 3sobe +2 wc i da bar jedna soba ima balkon. Krov kuće da je ravan. Unaprijed hvala.
Prizemnica L oblika, 3 sobe, otvoreni koncept za DB, blagavaonu i kuhinju. Uz kuhinju mala ostava. Izlaz na terasu kroz staklenu stijenu, terasa polu natkrivena. Moguće dodatno garažu za 2 auta (s dovoljno prostora za alat i stol/police) U planu kupnja zemljišta s blagim nagibom. U prilogu okvirna skica.
Izgradio bih poslovni objekt za pružanje savjetodavnih usluga u poljoprivredi. U prilogu šaljem tlocrt objekta. Moguće su sugestije i promjene. Zanima me ponuda za visoki roch bau i ključ u ruke, te što se dobiva za pojedinu razinu izgradnje i opremanja. Molim vas kontaktirajte me potrebi preko navedenog maila.
Poštovani, molim za ponudu za gradnju montažne kuče sa bazenom po principu »ključ u ruke«, za koju zasada imamo idejni nacrt . Parcela se nalazi u Vabrigi kod Poreča. Ima m2 – prilično ravna parcela sa razlikom od najvišeg do najnižeg dijela parcele je 1,5m na daljini 35m. Zainteresirani smo za izvođača, koji bi preuzeo gradnju od projektiranja, uređenja dokumentacije (građevinska dozvola….), pa do postavljanja montažne kuče sa bazenom od 32m2, izrade izkopa, temelja, ogradnog zida cca 70m u visini 60-cm i uređenja okoline. Znači tražimo firmu, koja bi preuzela cijelokupan projekat. Kuča bi imala cca m2 bruto površine (cca m2 neto). U ponudi razradite cijene po postavkama: -za projektiranje i dokumentaciju -iskopi i priprema temelja za postavljanje montažne kuče -cijena kuče do visoki rohbau sa informacijama, što sve uključuje visoki rohbau – izolacija 10-15 cm, 3slojna zasteklenje prozora, dijelomično kamen na fasadi -cijena kuče do »ključ u ruke« sa informacijama, što je uključeno u tu cijenu – želimo, da je u cijeni i sanitarna oprema sa vodokotličima i tuš kabinama, slavinama u kupaonama, ograde na vanjskim terasama. Pločice i parket u cijenovnom rangu do 30EURm2 -cijena podnog grijanja sa kaminom i manja toplinska pumpa -hlađenje -izrada bazena 8x4m -izrada ogradnog zida -nadstrešnica za dva auta -uređenje okoline – izravnanje terena, zemlja in zasađivanje trave bez hortikulture U prilog sam stavio idejni nacrt, 3D Idejnog nacrta _ID_3 u bmx file, fotografije parcele i primijer troškovnika za kuču, aku bi radili klasičnu gradnju. Kuča na idejnom nacrtu ima m2 bruto površine, pa bi je smanjili na cca m2 – malo bi smanjili prizemlje pa tako i terase. Dokumentacija se nalazi na https://1drv.ms/u/s!Aj-3iuj2zo16rCLqj3spSWqegpET?e=UqfPW8 Za informacije možete nas zvati na tel + 41 i (može i Viberom)
Hallo! Imam upit .. koliko bi koštala otprilike prizemnica od m2.. Bjelovar ..