Treba okrečite dnevni boravak od oko 20m.
Struganje stare boje i postavljanje nove boje u spavaćoj sobi, kuhinji ,kupaoni i hodniku
Poštovani, zanima nas ponuda za potpuno renoviranje 2 studio apartmana ukupne površine 47m2. Lokacija je u centru Zagreba.
Treba skinuti staru boju pogletati i pokrečiti
Želim tavanski prostor pretvoriti u stambeni prostor. Uz gore navedene potrebne radove, elektro instalacije, vodoinstalacije, izrada pregradnih zidova, kupaonice, postavljanje keramike, potreban je i novi krov i ugradnja krovnih prozora.
Uređenje potkrovlja 10*9m. Vanjski zidove je potrebno obloziti gipsanim pločama, unutarnji zidovi dvostruke gispane ploče. Potrebno je izraditi i spusteni strop. Na slici nije vidljivo ali potrebno je urediti oko 40ak m2 stepenista sa ljeljenim gipsanim pločama.
Šparadići, Dva stana uz more, jedan iznad drugog, prizemlje. Potrebno obrusiti staru boju, gletanje, farbanje bijelom bojom. Rekonstrukcija oba stana u potpunosti, trebam i vodoinstalatera za kupaonice i kuhinje, električara, keramičara za cca 80 M2 unutrašnjih pločica, 20 M2 zidnih kupaonice, 40 M2 vanjskih. Materijal osiguravamo ja, Baumit ljepilo, primer, glet masu I farbu, Baumit, Sanitarije i keramika - Feroterm. Potrebno je postaviti cca m MDF lajsni, te PVC prozore i ograde za terase (4 prozora s griljama, balkonska vrata x, , balk.vrata X s griljama I zaključavanjem, obrada vanjskih zidova (gletanje, ETICS fasada 2, 5 i 10 cm, bijelo, cca M2. Sav materijal Baumit.
Nas Objekt se nalazi u središtu Bjelovara. Zahtjevni radovi bi bili. Nova instalacija struje,kao nova podna glazura kao i obloga. Izrada zidova kao i plafona sa Knaufom . Izrada kompletne kuhinje sa izbijanje zida.
Potrebno je bojanje cjelokupnog stana od 62 kvadrata u bijelo, osim jednog zida koji ide u svjetlo sivo i jednog koji ide u tapetu. U stanu se nije pušilo, potrebno je malo gledanja na mjestima. Također jedan dio u kuhinji bi bojali perivom bojom.