Zatražio bih ponude ugradnje klima uređaja te koliko se čeka na uslugu. Stan je na prvom katu (zgrada ima visoko prizemlje), klima uređaj bi bio ugrađen na metar ipo od zida s vanjskom jedinicom. Na tom zidu su prozori te je proboj u parapetu koji je visine 1m. Ukoliko su potrebne dodatne informacije, slobodno pitajte. Hvala. Lp,
Montaža klima uređaja na kuću,prizemnica
Adaptira se stan nakon potresa u centru Zagreba. Potrebno staviti kondenzacijski bojler, spojiti ga na dimnjak, vanjsku jedinicu klime spojiti ispod knaufa na unutarnje i na kanalizaciju, grijanje na plin ispod parketa (provući cijevi do starih mjedenih radijatora ako se može, vodoinstalaterski radovi, kuhinja i kupaonica
Ugradnja klima uređaja inverter unutarnja i vanjska jedinica do 6 kW nisam Još uvijek posto siguran prije sam za 5 kW imam već na raspolaganju mobilnu klimu 3,2 kw inverter 3kw grijanje i 3,2 kw hlađenje tecro ovo bih ugradio za cjelokupnu površine 60 kW prizemlje visoka prizemnica je kW ukupna površina u prizemlju se boravi cca 65 kW Max .
Trebam klima uređaj i ugradnju čim prije, Zagreb centar, radi se o obiteljskoj kući, prvi kat, moguće da bi razmak između unutarnje i vanjske jedinice mogao biti nešto veći od 3 metra zbog položaja unutarnje jedinice. Klima uređaj mogu i sama nabaviti, ali ako imate u ponudi inverter uređaj A+/A++ do eura, molim ponudu i za njega (hlađenje/grijanje do 25m2)
Potrebna je ugradnja klima uređaja (već kupljen klima uređaj snage 3,5kw) u stanu, na adresi: Zadar, Polačišće br.5.Vanjska jedinica bi se nalazila na vanjskom zidu terase (moguć pristup ljestvama). Ako je moguće do 27.07.
Potrebna ugradnja klima uređaja na drvenu vikendicu.
Potrebna demontaža radijatora i vertikala u dva stana s posljednjih katova u stambenoj zgradi u Splitu. Centralno grijanje nije u funkciji 15 godina te nema vode u cijevima, samo je potrebno skinuti radijatore i vertikale te ih plombirati. Stan na 3. katu ima 5 radijatora s pripadajućim vertikalama. Stan na četvrtom katu je dvoetažan, te ima 8 radijatora s vertikalama. Unaprijed zahvaljujem !
Poštovana/i, radi redovite izmjene plinomjera potrebne su nam sljedeće ponude: ZA novi kondenzacijski bojler i ugradnju, ZA prilagodbu postojećeg dimnjaka koji će odgovarati novom bojleru i ponuda ZA sve radove koje je još potrebno eventualno učiniti i ZA čiju će izvedbu distributer priznati izvedene preinake (certifikati i licence) i nakon kojih će nam disturbuter izmjeniti doći i plinomjer.
Potrebna mi je montaža instalacija za dva split sistema klima uređaja. Jedna kombinacija je 2.5kw (x2) unutarnje jedinice sa jednom 5kw vanjskom jedinicom a druga kombinacija split sistema je dvije unutarnje (2.5kw , 5kw) sa vanjskom od 5kw. Napominjem da zasada trebam razvod instalacija a sama montaža klima uređaja za cca mjesec dana.