Kuhinja sa elementima(hladnjak, pećnica, napa, perilica posuđa, sudoper). Dimenzije su ×cm(kutna).Poželjno je da na manjoj strani kuhinje bude sudoper i perilica. Na kraju druge strane hladnjak i pored njega ugradbena pećnica.
Kuhinja po mjeri, nacrt u prilogu.
kuhinja u potkrovlju. , 1,75m, 1m, 1,24. Svakako treba pogledat.
Kuhinja u slovo L i kuhinjski otok. x.., samo donji elementi i otok .
1. Ormar dimenzija cm x 60cm x cm 2. Ormar dimenzija cm x 60cm x cm 3. Ugradbeni ormar cm x 60cm x 60,5 cm Ormari s kliznim vratima koji dolaze na sami zid.
dimenzije je 3,66 m duzina × 2.25m širina, na slovo u
Poštovani, Kupujem stan koji će biti završen u lipnju/srpnju. Obzirom na raspored, potrebno je raditi kuhinju po mjeri. Imam još dosta vremena do tada, ali voljela bi prikupiti ponude kako bi odabrala na vrijeme sve. U prilogu Vam dostavljam inicijalni nacrt kuhinje radi dimenzija i rasporeda priključaka. Moja želja je da kuhinja bude U oblika, dakle da ima šank/otok i nastavku. Prilažem neke slične kuhinje s interneta, to su naravno samo ideje, mogu razmotriti vaše prijedloge. Molim Vas ponudu za drveni dio do maksimalno 30 kn (idealno bi bilo oko 20 ). Neki od zahtjeva su elementi ispod šanka/otoka, gornji elementi do stropa, materijal medijapan ili acryl u mat obradi, barem tri ladice, radna ploča na šanku minimalno 90 cm širine. Za dodatna pitanja ostavljam Vam i broj mobitela . Lijep pozdrav,
Rusticna kutna kuhinja, dimanzija 2m×2,58cm
Radi se o maloj L kuhinji. Lijevi zid do kuta je širine cm, dok drugi zid dosta širi, ali bih ograničila prostor za kuhinju, budući se radi o garsonjeri od cca 20 m2. Visina zida je cm. Dovod i odvod vode je na manjem zidu. Voljela bih mat kuhinju s ugradbenim štednjakom (ploča i pećnica) na struju, sudoper i radnu plohu.. Elementi gornji 90 do cm ili do stropa. Frižider bi bio samostojeći. Duži zid bi trebalo iskoristiti do max - cm zajedno s friž. Bilo bi mi jednostavnije objasniti tel. Moj broj . Hvala LP
Kompet kuhinju sa ugradbenim elementima.Prednji zid 2.10duz.sa 3.15 bocnog zida.