Izvrsno iskustvo s ugradnjom sustava grijanja! Kvaliteta izvedbe je na vrhunskom nivou, svaki detalj je bio pažljivo odrađen. Osim toga, stvarno su se držali svih rokova i uvijek su se javljali na moje pozive, što je rijetkost. Oslonila sam se na njihovu pouzdanost i nisu me razočarali. Preporučujem ih svima koji traže profesionalnu montažu centralnog grijanja!
sve je obavljeno u skladu sa dogovorom, preporučam.
Zadovoljan sam, nemam primjedbi.
Stan se sastoji od 2 sobe, jedna je 15m2, druga12m2, hodnika u obliku slova L ukupne povrsine 7,5m2, kuhinje 8,5m2 i kupaone od 2m2. Potreban je kondenzacijski bojler jer je tako napravljen dimnjak. Ako je potreban jos koji podatak molim da me kontaktirate. Unaprijed hvala
Treba dovesti sa vanjske slavine vodu u zatvoreni prostor(probusiti zid,udaljenost cca 50cm),staviti slavinu za perilicu rublja i običnu slavinu te odvod iz perilice spojiti na cijev odvoda.Jos pogledati dali se u podrumu mozda napraviti WC sa tusem,voda dovedena i pogledati ugradbeni vodokotlic geberite posto malo curi voda.
Trebam ponudu i izvođenje radova za sustav centralnog grijanja i peć za centralno na drva. Dvije etaže, svaka 40m2.
Treba samo pogledati kakvo crijevo fali za spajanje vešmašina na odvod preko sudopera Jer u kupaonici ne stane zbog WC školjke
Iskopani temelj postavak vodovodne instalacije u temelj dalje dogovor za kompletnu instalaciju.... Kuca se radi u Sisku
Dvosobni stan je na zadnjem, petom katu stambene zgrade. Zanima me ponuda ugradnje centralnog plinskog grijanja s dva radijatora, s tri radijatora.
trebam samo montirati ugradbenu kadu dimenzija X 90 u tus kabinu
Zamjena ventia