Poštovanje, nadogradili bi visoko potkrovlje. Potrebno je sve, vanjski zidovi, unutarnji, struja, krov. Očekujem Vašu ponudu
Poštovani, potreban mi je arhitekt za projekt nadogradnje i adaptacije u trećem mjesecu. Posjedujem obiteljsku kuću u Kaštelima (prizemlje i kat ) stambene površine m2. Dakle, ima dva odvojena stana s posebnim ulazom i vanjskim stubištem. Uz kuću je garaža i mala ostava površine cca 22m2 (naslonjene su na kuću). Kuća se nalazi na zemljištu površine oko m2. Kuća ima krov, "na četiri vode", kupe "kanalice. Željela bih rekonstruirati krov i nadograditi kuću kako bi dobila jedan manji stan. Treba izvesti stubište do toga novog stana. Također bih porušila postojeću garažu i ostavu jer su u lošem stanju i izgradila novo. Potrebno je obnoviti i fasadu kuće ,sad je "terabona", a istovremeno i izolirati kuću.Kuća je građena od betona. Dakle, željela bih obnoviti, redizajnirati kuću i okućnicu kako bih dobila skladnu cjelinu, naravno u granicama mogućeg. Dostupna sam uz mobitel i na broj telefona:
Poštovani, ukoliko bi ponuda bila adekvatna, angažirao bih arhitekta za projekt nadogradnje garaže u sklopu obiteljske kuće u Karlovcu. Površina garaže bila bi 40 m2. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, radi se o jednosobnom stanu. Namjestila bih ga na način da stane krevet ( cm) i dnevni boravak tako da je "spavaća soba" vizualno odvojena od ostatka stana. Treba mi idejno rješenje za glavninu prostora, a ne za hodnik i za kupaonicu. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, potreban mi je arhitekt za unutarnji dizajn za uređenje cjelokupnog restorana. Izmijenili bismo namještaj, preuredili restoran (WC, šankovni dio itd.). Restoran se nalazi u mjestu Sračinec. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, potreban mi je arhitekt za izradu idejnog rješenja za uređenje pojedinih prostorija u stanu (dječja soba, dnevni boravak i spavaća soba). Idejno rješenje bi trebalo biti gotovo do 15. lipnja. Cijeli stan ima 51 m2. Lokacija je Vrbani, Zagreb. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, angažirala bih arhitekta za unutarnji dizajn u svibnju ili lipnju. Potreban mi je za idejno rješenje za uređenje cjelokupne obiteljske kuće na otoku Ugljanu. Kuća ima oko m2, ima prizemlje i kat. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, posjedujem zemljište od m2 na području Valbandona, zemljište je ravničarskog tipa. Planiram gradnju obiteljsko apartmanskog objekta između i m2. Kuća bi se trebala sastojati od jednog stana te 3 apartmana i dvorišnog objekta odnosno prostora za odmor i opuštanje (roštilj, ljetna kuhinja sa natkrivenim mjestom za druženja) te malog prostora za vrtni alat. Prostor stana za stanovanje ne bi trebao biti veći od 80 m 2. Glavna namjena objekta su smještajni kapaciteti u turizmu s mogućnošću stanovanja. Objekt bi trebao biti kuća na kat sa mogućnošću proširenja na tavanskom prostoru odnosno korištenje tavanskog prostora za stanovanje, a ostatak pretvoriti u prostor za najam. Ovaj raspored nije pravilo već mišljenje za koje ću trebati i savjet. U sklopu objekta treba predvidjeti prostor od cca 20m2 za wellnes (saunu, jacuzzi). U dvorištu bi htio bazen te parking za 3 do 4 automobila. Podrumski prostor nije isključen ovisno o troškovima gradnje, po mogućnosti podrumska prostorija za držanje vina, suhomesnatih proizvoda sa mjestom za druženje (mala konobica). Volio bih da kuća prati izgled Istarske kamene kuće znači opcija gradnje cijele kamene kuće ili samo obloga vanjskih zidova kamenom ili nekim drugim građevinskim materijalom koji daje sličan izgled. Napominjem da na zemljištu postoji manji montažni objekt za rušenje te da ima priključak vode i struje. U privitku slike građevinskog zemljišta. Očekujem Vašu ponudu. lp
Poštovani, potreban mi je arhitekt za idejno rješenje za uređenje i raspored prostorija u prizemlju obiteljske kuće u Pribislavcu. Prostorije su dnevni boravak, spavaća soba, kupaonica, kuhinja. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, trebat ću geodeta i arhitekta za legalizaciju. Kuća površine cc 56 m2 je izgrađena prije . Ispod te kuće se nalaze dva podruma 2x16 m2. Nadogradnja k toj kući (novo gradnja) je cc 84 m2 stambenog prostora (cijela kuća sa starim i novim dijelom cc m2), ispod novog dijela garaža cc 84 m2, plus kotlovnica cc 12m2 , otvorena terasa cc 20 m2, balkon 14 m2, stepenice cc 7 m2, potkrovlje na cijeloj površini kuće (cc m2) bez povišice. Tu su i dvije poljoprivredne zgrade od cc m2 (ova vjerojatno izgrađena prije .) i cc 50 m2. Kuća se nalazi u katastarskoj općini Bisag, čkbr. /2, /3, /5, /4, . Imam samo predani zahtjev za legalizaciju. Očekujem Vašu ponudu.