Kao odabrani izvođač eletroinstalaterskih radova na našoj troetažnoj kući s tri stana (rekonstrukcija i nadogradnja tokom koje izgradnje smo imali brojne izazove i složene i zahtjevne situacije) gospodin Milanko je apsolutno zaslužio moje bezuvjetno povjerenje i odgovorno ga preporučam i najzahtjevnijim investitorima. Gospodin Milanko je iznimno profesionalan i suvereni majstor, sa sjajnim referencama kojima se evo i ja pridružujem. Vrlo je pouzdan, odgovoran, susretljiv. Često nam je sugerirao unaprijeđene stručne prijedloge i rješenja iz svog bogatog profesionalnog iskustva. Uviđavan je i ljudski ugodan. Ponekad sam fotografirala njegov rad, jer Milanko ima razvijene estetske kriterije, pedantno i uredno održava gradilište, što baš i nije česti slučaj kod izvođača na gradilištima. Ukratko, majstor koji će olakšati život svakom investitoru, barem kad su elektroinstalaterski radovi u pitanju. Odgovorno i toplo ga preporučam.
Gospodin Milanko je bio izuzetno,susretljiv,ljubazan i savršeno je napravio posao.Preporucujem Milanka svim ljudima koji trebaju njegove usluge
Sve je obavljeno po dogovoru. Cijena povoljna. Izvođač radova je odličan sve pohvale za METROTEST, Obrt za elektroinstalacijske radove, vl. Milanko Radišković.
Trebalo mi je provesti elektroinstalacije kroz suteren, prizemlje i kat. Izvođač je bio korektan i profesionalan!
O nama: Tehnička ispitivanja i analize elektroinstalacija. Ispitivanje gromobranske instalacije, otpor uzemljenja. HEP potvrde ( Atesti ). Izvješće o ispitivanju elektroinstalacija za uporabnu dozvolu.
Hodnik,kupatilo,dnevni boravak sa kuhinjom i spavaća soba
Provedena je instalacija za mrezu, potrebno mije pustanje interneta po cijeloj kuci, i eventualno opvija dodatnog mesh uredaja ili rutera na srednjem katu
Novogradnja,prizemnica,obiteljska kuća. Trebam kompletnu instalaciju i priključak od ormarića do kuće
Starogradnja, stan ošteman, potpuno očišćen i uredan. Potreban potpuno novi razvod elektroinstalacija od samog ormara. Postojeći je elektro ormar s keramičkim sklopkama. Sve standardno, utičnice, prekidači, rasvjetna tijela, električni bojler i indukcijska ploča.
Powtovani dali izvodite provjeru i reinstalaciju telefonskog priključka u kući (zbog lošeg trenutnog internet signala koji ide preko njega).
Poštovani, Trebao bih provući instslaciju od razvodne kutije u stanu 4.kat do garaže na -1. Ima cca 40m žice. Treba mi za punjenje elektrčnog vozila pa bi i žica trevala biti 4 ili 6mm2. Zgrada je novogradnja 3g stara u zagrebu na Jarušćici.
Novogradnja obiteljske kuće
Poštovani, u trokovniku imamo što je potrebno elekotrinastalacije nama