Montažu klima uređaja
Potreban servis klime, čišćenje filtera i po potrebi nadopuna plina.
Potrebno je klimatizirati tri sobe (svaka 20m2), na istočnoj strani. Stropovi vis. cm. Srednja soba ima balkon na koji se može montirati vanjska jedinica. Zgrada je u dvorištu, nema puno direktnog sunca. Zidovi cigleni.
Montaža nove klime u renoviranom stanu. Priprema je napravljena.
+- + 91 - gđa.
Pozdrav, imam dosta staru Akai klimu. Da se upaliti na gumb, te jaaaako rijetko prihvati signal od daljinskog. Probali smo 2 zamjenska/univerzalna, baterije, očistiti i ne pomaže. Ima dana kad daljinski uhvati, ali veoma nepouzdano. Kad klima radi kako spada hladi odlično, a nekad zapne da cijelo vrijeme puše ili jako slabo ili na najjače, bez da se išta proba napraviti. Jel bi ovo bilo moguće popraviti, te ima li uopće smisla? Preferiram mail, ali može i na ovaj broj. Hvala i LP
Montaza vec kupljene Vivax klime u stan od 35 kvadrata na Savici. Unutarnja i vanjska jedinica se nalaze na istom zidu i samo ih dijeli vanjski zid od balkona.
Prijenosna klima je prednost