HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o. - DP Elektroslavonija Osijek

Osijek
Geodeti

Drugi izvođači u blizini Osijeka

Druge usluge u Osijeku i okolici

Nedavni upiti

Parcelacija zemljišta

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi

Geodetski projekt

Dobar dan, želimo sagraditi kuću prizemnicu, ili prizemnicu sa visokim potkrovljem. Bitno nam je da ima minimum 4 sobe (moze i 5). Ako idemo na potkrovlje tamo bi smjestili 3 sobe i kupatilo, a u prizemlju da bude 1 ili 2 spavaće sobe, dnevni,kuhinja, kupatilo i WC. Kvadratura kuce bi trebala biti između i m2. U dnevnom da ima velika balkonska vrata i i puno svjetlosti. Da kuca bude open space.

Uređenje međe

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi

K.o je odvojena radi proglasenja ulice a nikada nije zazivila kao ulica vec je puteljak kojim se sluzim ja iz zgrade /1 i susjed iako on moze ici i drugim putem te treazim nacrt medje kako bo mogla to predočit odvjetniku i pokrenut ružbu da mi se vrati u vlasnistvo taj dio prolaza koji je bio dio zgrade /1

Upis u katastar

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi

K.o. Remete, k.č. /3 Kupili smo kuću i zanima me cijena elaborata za upis u katastar kako bismo sredili dokumentaciju. Rješenje o izvedenom stanju kojim je legalizirana dogradnja je doneseno . Sukladno provjeri stanje čestice u zk i katastru je u redu. Potrebno je upisati promjenu izgrađenosti u katastar. Hvala

Etažiranje

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi

Obiteljska kuća uspostava etažnog vlasništa - podrum udio 1/2 i stan u prizemlju zgrade za cijelo č.z./13 k.o.Split , Z.U. ,kčest./1. Stanovi na prvom i drugom katu su etažirani. S obzirom na trenutno stanje kuće i riješene vlasničke odnose u samoj zgradi pri samom etažiranju i upisu u katastar treba zatražiti da se na kčest. /1 odvoji zgrada od dvora. Te tako dobivenu sumu koja je ostala kčest /1 tj.dvor podijeliti po rješenju o nasljeđivanju O-/00 a zgradu prema trenutnom stanju.

Upis u katastar

  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Geodetski projekt

  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Poštovani, imam u vlasništvu dvije čestice od kojih se na većoj koju namjeravasm prodati nalazi kuća, a manju bih zadržala uz uvjet da se veća smanji za oko 50m2 kako bi imala više od m2 te na njoj bila omogućena buduća izgradnja. Zemljište je građevinsko, a podaci su sljedeći: Katastarska općina Lijevi Štefanki kč 60/1 površine m2 i 61/5 površine m2

Geodetski projekt

  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Moja čestica br /3,postala sam vlasni u pola parcele od jedne tetke ,i troje suvlasnika.Htjela bi nešto staviti na moj suvlasnički dio.Za drugu polovicu čekam rješenje o nasljeđivanju..koje jako dugo traje oko 6 mj.a ja bih htjela i prije da napravim nešto.Dali smijem..? Trbam očistiti teren,okolčati ..parcelu..ograditi,struja i voda su blizu..trebat će priključak..Tu je nekad bila kuća ,no nema je.Iz prostornog planiranja su mi rekli da je to građevinska parcela.U blizini imam parcelu koja nije građevinska no na njoj mogu imat gospodarske objekte ,skladišta za voće i sl.Mogu se radit lovačke kućice..ili za ribiće..prostori za životinje i sl.Tu bi trebala iskolčavanje..lijep pozdrav Molim okvirno cijenu

Druge geodetske usluge

  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi

Objekt na kat. čest /2 (ZK /) K.O. Grohote u Nečujmu, otok Šolta je legaliziran, ali nezavršen. Granični klinovi s istočne i sjeverne strane su nestali i potrebno ih je obilježiti. Glavni projekt će obuhvatiti i rekonstrukciju objekta i za to je potrebno ponovo napraviti situaciju, ali u elektronskom obliku za podlogu arhitekti. Ja sam na službenom putu u tjednima w37 & w38 (8.9. do 21.9.) i bilo bi zgodno da se barem obilježi granica koja trenutno nedostaje te prilikom tog izlaska na teren napravi i situacija. S obzirom da sam trenutno na Šolti igra mi izlazak na teren kroz ovaj tjedan (w36) do subote 7.9. ili nakon što se vratim sa službenog puta od tjedna w39 (od 23.9). Izrada dokumentacije nije žurna koliko je bitno obilježiti granice radi tekuće katastarske izmjere koja je u tijeku na Šolti od strane Geodetskog Zavoda Rijeka u svrhu uspostave katastra nekretnina i obnova zemljišne knjige na području K.O. Grohote. Poziv još nismo dobili za točan termin obilježavanja, ali nam je rečeno da će to biti tijekom rujna. Stanje u zemljišniku se ne poklapa s izvedenim stanjem (višak su 2 upisana pomoćna objekta koja ne postoje u naravi) i nije bio naveden ZK broj u Rješenju o izvedenom stanju već samo na Prerisu iz katastarskog plana. To isto trebamo uskladiti. Nadalje kad definiram zahtjeve za rekonstrukciju i odaberem arhitekta, trebat će pripremiti dio za glavni projekt te napraviti i iskolčenja itd.

Druge geodetske usluge

  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Potrebno ishođenje uporabne dozvole za kucu u Dugom Selu koja nije napravljena po rješenju o gradnji ( Udaljenost od granice sa jednim susjedima,balkonska ograda i uljanost od ulice nije 6 m.