Renoviramo staru kuću pa bi htjeli stručnu osobu za uređenje interijera. Kuća je na 3 etaže .
Stan se sadrzava od hodnika, kuhinje, kupaone,wc, dnevni boravak, manja soba i veca soba
Imam kat koji sređujem za sebe. Ne bih htio pogriješiti pa bih ipak angažirao nekoga za savjete oko uređenja. Usmjerio bih se na kuhinju, blagavaonicu i dnevni boravak, sve jedan prostor, visoki strop .
Trebam nadogradnju kuće, dakle nadogradili bismo spavaće sobe cca 50 kvadrat, nisko prizemlje.
Imam šupu 32 m2, koja je izgrađena poslije god, nije na građevinskoj dozvoli. Ista je navedena na mojoj čestici i je na snimku. Kuća ima građevinsku i uporabnu dozvolu, LP
Stambeno poslovna zgrada 20x20 m , podrum.visoko prizemlje, I kat, potkrovlje, sada još rohbau, građevna dozvola, uvjerenje za uporabu iz . (prema projektu dva stana u potkrovlje a ostalo je poslovni prostor kao cjelina) Cilj je tavan rekonstrurati i naptaviti stambeni protor i od poslovnog prostora naptaviti 5-6 posebnih. Traži se i ponuda za etažiranje prema zahtjevu investitora potkrovje u 2- 3 stana, ostale površine u manje poslovne prostore prema mogućnostima projekta. Cilj: upis etažiranih dijelova u zemljišne knjige
Projektna dokumentacija za pomoćni objekt 3,5x13m (šupa)45m2 sa podrumom 45m2 i terasom 45m2. Na postojećoj kući 68m2 skidanje krova (nema stropa-deke) te zamjena 2/3 vanjskih zidova, izgradnja deke (možda podizanje potkrovlja) i krovišta. Dugo Selo je lokacija.
Kuća prizemnica 11x11 sa izbocenom terasom
U planu mi je obiteljska kuća do m2, prizemlje i kat s krovom. Postoji i objekt koji treba srušiti.
Kotlovnica, uz novoigrađenu kuću koaj je još uvijek u fazi uređenja, i ima građevinsku dozvolu. Sada bi iza kuće htjeli zidati i kotlovnicu 5x4m2.