Molim ponudu za knjigovodstvene usluge.
Zaposlen sam u drugoj firmi, radim doma poslije posla bravarske poslove. Upravo sam u procesu otvaranja firme i trebam knjigovođu. Kontakt osoba: Goran Puzaj. Hvala.
u procesu sam otvaranja firme, bavit ćemo se završnim radovima u građevini. Kontakt osoba: Pavlović Maja Molim ponudu, Hvala.
bavimo se ugostiteljstvom i trebamo knjigovođu. Kontakt osoba: Miro Braić. Molim ponudu, Hvala.
Dosadašnji servis nije ispunio naša očekivanja, usluga nije zadovoljavajuća, kasni se sa slanjem izvoda, plaćanjima itd. Molim ponudu za knjigovodstvene usluge. Nives Pavlović.
Otvaram firmu koja će se baviti ručnim oslikavanjem odjeće. Molim Vašu ponudu za knjigovodstvene usluge. Kontakt: Štefica Novosel.
u procesu sam otvaranja firme vezano za proizvodnju tekstila. Molim ponudu, Hvala.
Poštovanje! Firma se tek otvara, biti će poklon galerija i cvjećarnica. Trebam pomoć oko otvaranja firme i potrebne dokumentacije za samozapošljavanje, a kasnije naravno i vođenje knjigovodstva. Molila bih Vašu ponudu.
trebam računovodstveni servis za neprofitnu udrugu. Treba nam za slanje obrazaca za putne naloge. Hvala.
Tražim ponudu za knjigovođu za našu firmu , ima nas u prosjeku 5-6 zaposlenih , imamo 40 izlaznih računa i račune za režije(struja, voda, komunalije...). kontakt: Aleksandra Puc.