CONNECTING SERVICE j.d.o.o.

Dugopolje
Dizalice topline, Klima uređaji, Montaža centralnog grijanja, Plinske instalacije, Podno grijanje, Solarno grijanje, Vodoinstalateri
5+
Godina na tržištu

Drugi izvođači u blizini Dugopolja

Druge usluge u Dugopolju i okolice

Nedavni upiti

Redovni servis plinskog bojlera

  • Predviđena cijena: 120 €

Redovni godisnji servis plinskog bojlera

Montaža dizalice topline za 140 m2 novogradnje

  • Način grijanja: Podno grijanje
  • Površina grijanog prostora: 140 m2
  • Montaža dizalice topline: Da
  • Tip objekta: Novogradnja
  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi
  • Predviđena cijena: 11.000 €

Montaža dizalice topline za grijanje bazena

  • Montaža dizalice topline: Da
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije
  • Predviđena cijena: 5.500 €

Imam dva bazena na Otoku Viru.Trebam grijat vodu.Veliki oko 32 kvadrata

Instalacija podnog grijanja na 140 m²

  • Površina grijanog prostora: 140 m2
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije
  • Predviđena cijena: 8.400 €

Solarni kolektori za grijanje i toplu vodu za 300 m2

  • Broj korisnika potrošne tople vode: 4 - 6
  • Koje funkcionalnosti želite od solarnih kolektora?: Grijanje i priprema potrošne tople vode
  • Površina objekta ili prostora: 300 m2
  • Treba li vam montaža solarnih kolektora?: Da
  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi
  • Predviđena cijena: 15.000 €

Obiteljska kuća sa stanom u visokom prizemlju i tavan u kojem se uređuje stan, površine m2. Željeli bi riješiti grijanje solarnom energijom.

Instalacija 8 kW solarne elektrane na ravni krov

  • Instalacija solarne elektrane: Na krovu objekta
  • Površina, predviđena za instalaciju elektrane: 90 m2
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije
  • Predviđena cijena: 12.500 €

Postovani zamima me cijena solane elektrane 8kw postavljanje je na ravni krov I informacije kako tocno funkcionira, dali treba dozvola od Hep-a i što je sa bišlom proizvedene energije

Montaža 2 dodatna radijatora na postojeći sustav grijanja

  • Površina grijanog prostora: 30 m2
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije
  • Predviđena cijena: 850 €

Nedavno smo se uselili u kucu u kojoj je vec u opticaju ispravan sustav centralnog grijanja ali nemamo radijatore u svakoj prostoriji. Sada bi ugradili jos 2 radijatora u dvije prostorije (kuponicu i blagavaonicu). Kupili smo radijator lojtricu za kuponu i plocasti radijator za blagavaonicu. Cijevi od grijanja idu po kuci te bi trebalo napravit izvode za jos ta 2 radijatora.. Imam slike gdje bi trebalo montirat radijatore pa ih mogu poslat majstorima. U blagavaoni prolaze cijevi za grija je pa bi trebalo spjstit dovod i odvod od plafona do radijatora, cca 2m cijevi, a u kupaoni bi trebalo spojit sa malo duze od 2m jer treba busit zid i povuc cijevi iz susjedne prostorije koja je kotlovnica gdje se i nalazi sustav centralnog grijanja.. Mi imamo radijatore. A cijevi, prikljucke i ventile nemamo. Postojece cijevi od centralnog grijanja po cijeloj kuci su crne zeljezne cijevi, nisu bakrene.

Ugradnja radijatorskog grijanja na 150 m2

  • Površina grijanog prostora: 150 m2
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije
  • Predviđena cijena: 15.000 €

U novosagradjenoj kući u Zadru (m2) trebam ugradnju radijatskog grijanja na dizalicu topline. Kuća ima izolaciju (stiropor 10cm) i pvc prozore

Zamjena kade s popravcima

  • Opseg radova: Popravci (zamjena slavine, vodokotlića i sl.)
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije
  • Predviđena cijena: 250 €

Zamjena kade

Hitni popravak Vaillant bojlera za grijanje

  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije
  • Predviđena cijena: 250 €

Bojler radi ( brunda) - ali - radijatori hladni. Bojler se na tren upali- nakon toga stane. Smrzavamo se... Treba ispustiti vodu, naliti svjezu, ozraciti - jer vec duze vrijeme to n i j e ucinjeno. Prosli " majstor pogubio vijke od ploce koja zatvara bojler, takodjer od emajliranih vrata kojima se dodatno zatvara...neprestano gledamo u te zice i otvoren sustav. Molim Vas , navedite cijenu za navedeno i mogucnosti placanja. Imate li kakav popust ? Radi se o " Vaillant" bojleru samo za grijanje stana - koji je stare proizvodnje i nikada se nije pokvario. Velika hvala na odgovoru i uljudno molimo sto HITNIJU POMOC. SMRZNUTI SMO. Na lokaciji Zg.- Centar , u blizini Vinogradske bolnice. Uz postovanje, ocekujemo spasavanje.