Postovanje. Imam dvoetazni stan u kuci u nizu u Kastvu. Htio bih urediti tavanski prostor (cca 40 m2). Volio bih da se napravi velika soba sa kupaonicom i da se postave jos 1-2 krovna prozora. Otvor izmedju potkrovlja i stana postoji ali nisu postavljene stepenice tako da ako imate nekog bravara od povijerenja mozemo se odmah i sa njim probat dogovoriti oko posla pa da se odmah poslovi usklade. Unaprijed zahvaljujem. LP
Poštovani, molim Vas ponudu za izvođenje roh-bau faze za obiteljsku kuću prema sljedećim osnovnim podacima: Osnovni podaci o objektu: Lokacija: Istra – jug Tip objekta: prizemnica Površina: cca 50 m² Konstrukcija: zidana kuća – opeka/cigla 25 cm Krov: kosi (dvostrešni ili sličan, nije ravan) Obuhvat radova – roh bau: zemljani radovi i iskop armirano-betonski temelji i temeljna ploča zidanje nosivih i pregradnih zidova armirano-betonski serklaži krovna konstrukcija i pokrov (uključiti u ponudu) Molim Vas da u ponudi jasno navedete: da li je cijena s materijalom i radom rok izvođenja radova uvjete plaćanja da li je PDV uključen u cijenu eventualne stavke koje nisu uključene u roh-bau fazu Projektna dokumentacija je u izradi
Ja imam gradjevinsko zemljiste malo vise od m u Poljica Brig , udaljen desetekla kilometara od Zadra. Zanima nas koliko bi kostalo sagraditi kucu s 4 spavace sobe, 4 kupaonice i 4 WC. Jedna soba bi bila dolje u prizemlju s vlastitim kupatilom i WC, dnevni boravak s malim WC, blagovaonica i kuhinja s malom ostavom, te bazen ispred ili iza kuce. Na katu bi bile 3 spavace sobe s.kupatilima.
Postojeća prizemnica, potrebna nadogradnja kata (visoko potkrovlje, do do maksimalne visine koja je moguća bez ishođenja građevinske dozvole). Potrebna demontaža postojećeg krova, te potpuna izgradnja gornjeg kata sa svim potrebnim konstrukcijama, instalacijama, keramičarskim i stolarskim radovima. Opširniji opis u privitku.
U stanu na trecem katu stambene zgrade u Dubrovniku je potrebno skinuti prozor i persijane te srušiti nadozidani dio zida ispod prozora, napraviti hidroizolaciju otvora prozora i dijela fasade oko prozora te pripremu za ugradnju novog prozora. Potrebno je napraviti i ugraditi gornju i donju klupicu za prozor. Dimenzije sadašnjeg prozora su širina x visina 1.3 m x 1.45 m, dimezije zida koji treba srušiti je 1.0 m x 1.3 m.
Iz podruma kuće, u Bristu kod Gradca, u koji je moguć ulaz samo osobno i pješice, treba odvesti građevinski otpad. Utovar samo ručno i ručni transport u dužini 20 do 50 m (zavisno o opremi izvođača). Radi se o građevinskom rasutom otpadu koji treba transportirati do vozila kolicima ili kantama, možda i na neki treći način, do manjeg kamiona. Iskopa nema. Radni uvjeti su prilično teški, prohodnost minimalna pa je dogovor o poslu i cijeni moguć samo na licu mjesta.
Izvođenja građevinskih radova na rekonstrukciji stambene kuće u Labinu, u staroj gradskoj jezgri. Za objekat postoji: – izrađen glavni projekt – važeća građevinska dozvola Radi se o rekonstrukciji postojećeg objekta (kamenita kuća u starom gradu). Lokacija je dostupna, ali uz ograničenja tipična za staru gradsku jezgru.
Izgorilo pola zgrade Projekt statičar troškovnik riješeni Bitno nam je da napravimo krov statiku jer je jedan zid popucao,struja voda.prizemlje i zadnji kat betonirani.4 stana imaju drveni pod. 7 stanova u zgradi 2 nisu ostecena u požaru 3 je natopljeni vodom 4 je derutan 5 je izgorio totalno ,6 fali samo krov na spavaćoj sobi a 7 pola krova izgorilo pola se drži.
Zanima me okvirna cijena za drvenu kuću na lokaciji grada Petrinje, u blizini rijeke Kupe. Kuća se sastoji od glavnog objekta i pomoćne građevine, terase koja je djelomično natkrivena krovom a djelomično natkrivena pergolom. Radi prostornog plana kuća mora biti iz drvene konstrukcije i odignuta od terena jer je područje poplavno. Prilažem 3d prikaze Idejnog rješenja.
Izrada podloge Strojni ili ručni iskop zemljane površine i nasipavanje kamenim agregatom te strojno suzbijanje do željene noseće podloge, postava geotekstila 45 m2 Izrada rubnjaka Dobava isporuka i postavljanje rubnjaka 25 m Postava opločnika Dobava sitnog kamena za detaljnu nivelaciju terena. Dobava isporuka i postavljanje opločnika tipa Rettango kombi sivi, fugiranje. 45 m2