obiteljska kuća: suteren: prostor za odmor, 20 m2, teretana, 20m2, kupaona, wc, ostava. prizemlje: kuhinja i blagovaona, dnevni boravak 25 m2, wc, spavaća soba sa sanitarnim čvorom 25 m2 kat: dvije spavaće sobe sa kupaonama, 2x25 m2, terasa
Postovanje, Zanimam se za pojektanta koji bi napravio projekt za garažu od 49m2 , zid oko kuce ,jedne stepenice i ucrtat kucicu u projekt . Grad Pag. Zahvaljujem ,Lp
Željeli bismo rekonstrukciju i nadogradnju stare ruševne kuće koja se trenutno sastoji od prizemlja 72m2 i podruma ispod polovice kuće. Željeli bismo zadržati poziciju i gabarite postojeće kuće i nadograditi kat i dio potkrovlja. Nacrte postojećeg stanja i prve idejne skice imamo.
Trazim arhitekta za idejno rješenje i izvedbeni nacrt kupaone. Trenutno su to male zasebne prostorije i treba se preinačiti u jedan prostor, ljepši i funkcionalniji. Unaprijed hvala!
Zgrada u izgradnji, stan trosoban, m2. Za potrebe nastavka izgradnje potrebno je definirati pozicije namještaja, rasvjete i štekera. Trebamo pomoć u dizajnu interijera.
Obiteljska kuća m2+garaza, 2 kata, prizemlje: ulazni hodnik+ garderoba, open-space kuhinja blagovaona i dnevni boravak, radna soba, kupaonica, tehnicka soba, kat: 3 djecje sobe, masterbed, 2 kupaonice, veseraj.
Novogradnja, prizemljica najjednostavnije.
Mala obiteljska prizemnica sa kuhinjom,ostavom, dnevnim boravkom, spavaća soba, wc kupaona i konoba. Teren je u građevinskoj zoni.
Nadogradnja sanitarnog čvora na kamenoj kući, u unutarnjem dvorištu ispod sadašnje pergole koja bi se micala. (vidi prilog) potreban nam je projekt i dokumentacija za ishodovanje građevinske dozvole.