Elementi za kuhinju-ormarić za sudoper,2.ladičara i gornji ormarić sa cjedilom za suđe.U prilogu su nacrti. Oblo rezana radna ploča i 2.police.
trebam donje elemente za kuhinju, cca 3m u L velicina manjeg djela je cca cm i to bi bio kutni element sa sudoperom ostatak od cca cm su elementi sa policama standard i bar 2 ladice te prostorom za pecnicu.
Trebao bih kuhinju po mjeri, kosina je pa bi trebalo doći izmjeriti i osmisliti najbolje rješenje.
Ormar - u privitku dimenzije. Klizna vrata. U kutu sobe. Bukva boja vrata.
v*88š, 60 dubina
Pozdrav. Adaptiramo stan te nam je potrebna izrada kuhinje po mjeri, jer se radi o potkrovlju, kao i ostalih komada namještaja koji bi bili smješteni u kosinu (3 ormara, garnitura za dnevni boravak i kupaonu). Obzirom da se radi o hitnim radovima, trebali bismo nekoga tko je raspoloživ odmah.
Poštovani, trebam izradu kuhinje i ormara. -kuhinja 2,20*1,6, ukupno 3,8 -ormar 1.70, -za dnevni boravak 3,40 -te ormar širine1m lp.
Kuhinja. Jedna strana cm,te druga strana cm. Bez aparata samo donji i gornji elementi.
Trebam ormar sa policama i vjesalicama sirine do cm ivisine do plafona.
Molim Vas ponudu za izradu drvenog stepeništa.