Ispravka upisa u zemljišne knjige Općinskog suda u Gospiću viked kuće i dvorišta na adresi Plitka draga donja br.16 Cesarica k.č.br.
KČ , za projekat nadogradnje kuće prizemnice u katnicu treba nam: 1. Geodetska situacija stvarnog stanja terena u položajnom i visinskom smislu, 2. Geodetska situacija građevne čestice, odnosno obuhvata zahvata u prostoru te smještaj jedne ili više građevina na toj čestici, odnosno tom obuhvatu u položajnom i visinskom smislu, 3. Popis koordinata lomnih točaka građevne čestice, odnosno obuhvata zahvata u prostoru te jedne ili više građevina na toj čestici, odnosno tom obuhvatu – izrađen u GML formatu.
Trebalo bi točno označiti gdje ide ograda,papiri su uredni, 1/1, legalizirano, upisano, /2, Donja Bistra. Moram se ograditi od svog puta /3 i od susjeda .
Poštovani, Suvlasnik sam tri parcele u k.o. Mušalež. Molim za ponudu izlaska na teren, određivanja međe i okolčenja za parcelu k.č. /1. Srdačno,
ZK uložak br. , MB k.o Lokvičić Broj kat. čest. /1 Broj kat. Čest. /2 Uređenje međe, točne crte prema susjedima i to samo istočna strana nekih do 30 m
Dobar dan , Cestica mojeg gradilista prije bila pod brojem Godine mjerenja geodet sa smanjenom velicinom od m2 Na m2 , istovremenom novi broj jeste Zemljista je u Grabovcu kod Rakovca , Kojim postupkom da krenem🤷♀️
Potrebno razdvajanjem čestice koja se vodi na više suvlasnika K.o slavsko polje,br kc /2
Pozdrav, kupili smo pocetkom godine kucu pa bi voljeli znati granice sa susjedima. K.C. , K.O. Črbomerec, Zagreb
Treba bih da se utvrdi tocno međa za šumu koju sam nasljedila od pok.roditelja
Čestice su /1 i u KO Lukoran. Trebalo bi ponovo odrediti granice s obzirom da su izgrađene dvije ceste koje su smanjile čestice i onda dobivenu parcelu podijeliti na četiri jednaka dijela.