30 m lajsni, nabava i postavljanje 32 m2 parketa.
Poštovani, postavljala bih laminat u stanu (sobe i hodnik). Zanimaju me ponude postavljanja laminata i podnih obloga zajedno s lajsnama. Hvala!
Trebamo mjerenje površine za postavljanje laminata i nakon toga postavljanje istog. Radi se o stanu u potkrovlju (2 spavaće sobe i otvoreni prostor za boravak, kuhinju i blagavaonu), te prostorije koja služi kao ulaz prema gornjem katu. To je dio u obiteljskoj kući. Površina je okvirno napisana, nije precizno, mogu slikati i poslati na zahtjev. Na podu je postavljena glazura. Trebamo nekoga da dođe izmjeriti i dati nam ponudu za postavljanje laminata. Laminat kupujemo mi.
Postovani,trebam majstora za postavljanje vinilnog poda,što ukljucuje i nivelir masu,ili kako se vec zove,uglavnom priprema podova i postavljanje vinila. Zanima me cijena po kvadratu,ima cca kvadrata.Unaprijed zahvaljujem
brodski pod.
Jedna soba 10m2 Druga soba 16m2 ova soba ima nizu razinu od hodnika 4,5 cm molim vas koje obloge da kupim za izjednačavanju razine. Hvala, l.p.