Brušenje i lakiranje postojećeg hrastovog parketa i izmjena lajsni.
Brušenje i lakiranje parketa. Radovi u rujnu. Poslovni broj + 51
Potrebno je postavljanje parketa, moguće gotovih parketa, u dvije sobe i hodnik ukupno oko 30 kvadrata. Trenutno se u navedenom prostoru nalazi lamel parket u dobrom stanju (slike u prilogu).
Potrebno je obloziti unutarnje stepenice u parket. Treba obloziti samo gaziste.Ima 20-tak stepenica.
Postavljanje seljačkog poda prizemlje i prvi kat cca. m2 xx20,+x x20, +xx20, te postavljanje seljačkog poda u potkrovlje cca. 70m2 dimenzije xx15. m2 seljačkog poda je nauljeno dok cca 30 m2 treba nauljiti.
Molim ponudu.
Trebalo bi skinuti lak i ponovo lakirati parket. Lokacija Črnomerec Rok: što prije moguće, ali nije uvjet
Molim ponudu. Radi se o galeriji.
Sanacija starog hrastovog parketa. Brusennez, lakiranje i postavljanje novih lajsni.
Parket je ostecen u smislu ogrebotina, prilikom mjenjanja raspireda namjestaja te urina psa, a i s vremenom na godine starosti. Napominjem, stan je namjesten.