Sve je obavljeno korektno i u zadanim rokovima.
Stan u novogradnji u kojoj su trenutno unutarnji radovi u tijeku i planirani rok zavrsetka je krak godine. Zeljeli bi projekt kako urediti s time da zidovi su formirani znaci uredenje boja, namjestaja...
Potreban arhitekt za unutarnji dizajn kako bi preuredili dvosobni stan u stambenoj zgradi na 4. katu bez dizala
Potreban arhitekt i projekt. Kupili smo kuću, treba na gornjem katu treba osmisliti prostor koji je ROH BAU te izvući terasu.
Potreban mi je dizajn dviju kupaonica. Manja ima cca 5m2, a veca cca 8m2. Razmještaj je fiksan jer su odvod i vodovod vec postavljeni u kucu koja je trenutno u izgradnji.
Poštovani, trebamo urediti potkrovni stan.Trenutačno je prazan bez prostorija. Htjeli bismo savjete i ideje za uređenje stana te osmisliti stepenište za ulaz u stan. Stan bi trebao imati dvije spavace sobe, kupaonu, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te ako je moguce mala prostorijica koja bi sluzila kao ostava. Molim ponudu.. Hvala
Željela bih nacrt za prizemnu kuću za odmor na moru..Kuća bi trebala imati 2 spavaonice, kupaonicu , kuhinju s dnevnim boravkom s obaveznim dimljakom za peć i terasom Teren je kvadrature m2 pravokutnog oblika na ravnici i ima postojeću nastambu u desnom kutu od 25m2. Hvala i srdačan pozdrav. Kuća bi trebala imati oko 50m2 + terasa od 20m2
Kuća 72 m2 je legalna ali dodatna prostorija16 m2 nisam siguran. Ako nije, potrebno ju je legalizirati zbog rekonstrukcije krova.
Malena garsonjera, zastarijelog namjestaja koji nije dovoljan za svu odjecu, glomazan stol koji zauzima prostor. Ima jedino nove pvc prozore bijel i ulazna vrata boje tresnje. S obzirom da sam sad promijenila te proziro uvidjam kako mi je ostali namjestaj dosadio, voljela bi veci ormar, drukciji komodu i kompaktniji stol. Takodjer u stanu je i krevet na razvlacenje iz Ikea kupljen prije par mjeseci kojim sam zadovoljna. Na podu je parket klasicni no dobro ocuvan. Lokacija Trešnjevka.
Kraj kuće od 42 kvadrata nalazi se pomoćni objekt od 11 kvadrata kojega bi srušila, a na kući podignula kat
Stan s dvije spavaće sobe. Dva balkona. Dnevna soba je spojena s malom kuhinjom. Wc je odvojen. Kupatilo nema prozor. Prije je bila kuhinja na mjestu male sobe. Ima predviđeno mjesto za ugradbeni ormar.