Održavanje apartmana u Ližnjanu . Trebam samo za sezonu prilikom smjene gostiju. Ima bazen, prizemlje, dvorište ( pločice).
Čišćenje apartmana nakon odlaska gosta. Uglavnom u vremenu od 11 do 14h. Usisavanje, kupaonica, promjena posteljine, kuhinja, suđe.
- održavanje sanitarija - povremeno čišćenje kancelarija
Pedantnost.
SVEOBUHVATNO DUBINSKO CISCENJE.
Čišćenje kuće za odmor u Žaboriću, kuća ima 7 kupaonica i puno staklenih površina, kuhinja 1, namještanje kreveta i poslovi po dogovoru.
Treba mi osoba od povjerenja koju mogu samu ostaviti u kući, jednom tjednom održavanje kuće u Samoboru, prašina, podovi, kupaonica, pokupiti nered po kući i to ako bi moglo petkom kada dođem doma nakon cijelog tjedana da mi je sve čisto i mirišljavo :)) Plaćanje isključivo preko firme !
Poštovani, Zanimalo bi me redovno čišćenje 2x mjesečno,. koristite li Vi svoja sredstva i pribor za čišćenje ili to ja trebam osigurat. Veličina stana je 55m2, lokacija je na Malešnici, Zagreb. Hvala unaprijed