MARAS, OBRT ZA USLUGE, VL. MARICA MARASOVIĆ

Zagreb-Novi Zagreb
Servisi za čišćenje
10+
Završenih projekata
4,5
    
8 ocjena

8 ocjena za tvrtku MARAS, OBRT ZA USLUGE, VL. MARICA MARASOVIĆ

Ocjene

    
Sanja Š., prije 2 godine

Izvođač je iznimno susretljiva osoba, nenametljiva, pristojna. Posao je obavljen kvalitetno i u roku.

    
Kata A., prije 2 godine
    
Igor, prije 2 godine

Trebao sam servis za čišćenje i odrabrao sam Maras obrt, gđa. Marica sve je super odrađeno.

    
Igor B., prije 2 godine

Odlična je.

    
Hrvoje D., prije 2 godine
    
Slavomir K., prije 2 godine
    
Visnja, prije 2 godine

Uredno, čisto, na vrijeme.

Hvala lijepa! Srdačno,Marica.

    
Grabovac S., prije 2 godine

Izgrebala cijelu napu, nisam zadovoljna.

Drugi izvođači u blizini Zagreba-Novog Zagreba

Druge usluge u Zagrebu i okolice

Nedavni upiti

Tjedno čišćenje poslovnog prostora od 30 m2

  • Učestalost: Jednom tjedno
  • Tip poslovnog prostora: Ured, Skladište
  • Površina prostora (u m2): 30
  • Predviđena cijena: 120 €

Poštovani, Tražim nekog u Rijeci tko bi nam čistio poslovni prostor i skladište cca. 1,5 -2 h jedanput tjedno, petak, do 14,30 posao treba biti gotov. Čišćenje obuhvaća: dva manja sanitarna čvora, mala kuhinjica, ured i skladište. Molim ponudu. Hvala.

Generalno čišćenje obiteljske kuće od 120 m²

  • Učestalost: Generalno čišćenje
  • Površina prostora (u m2): 120
  • Predviđena cijena: 450 €

Postovani, Nalazim se u inozemstvu, pa imamo viber na broj + ili mi mozete poslati mail upitnik za podatke. Trebam jednokratno ciscenje obiteljske kuce katnice cca m2 na lokaciji Banje Selo. Kuca se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, kupaonice-u prizemlju, stepenista i tri sobe, kupaonice na katu. Potrebno je pomicanje namjestaja-ormara, kreveta i kauca. Na podovima u prizemlju je keramika i mramor, a na katu parketi, bez tepiha. Potrebno je kemijsko ciscenje tapiciranih kreveta cca 2 dvosjeda, 4 kauca 1 fotelja. Kuca nije zapustena, samo je zatrpana nepotrebnim sitnicama, pa je potrebno cca 5 vecih kartonskih kutija za odlaganje i pospremanje istih u garazu. Pristup kuci je lagan direktno sa ceste. Hvala na brzom odgovoru. Srdacan pozdrav

Periodično čišćenje pekarnice i slastičarnice od 95 m2

  • Učestalost: Jednom dnevno
  • Tip poslovnog prostora: Objekt za uslužnu djelatnost , Ugostiteljski lokal
  • Površina prostora (u m2): 95
  • Predviđena cijena: 285 €

Poštovani, trebam periodično čišćenje pekarnice, slastičarnice i caffeterie u Središću. Molim ponudu. Hvala.

Generalno čišćenje kuhinje od 10 m2

  • Učestalost: Generalno čišćenje
  • Površina prostora (u m2): 10
  • Predviđena cijena: 120 €

Poštovani, potrebno čišćenje kuhinje; vanjske stranice elemenata, zidne pločice, pećnica kompletna i napa. Lijep pozdrav

Redovito čišćenje poslovnih prostora od 300 m2

  • Učestalost: Jednom tjedno
  • Tip poslovnog prostora: Ured, Radionica, Poslovni kompleks
  • Površina prostora (u m2): 300
  • Predviđena cijena: 450 €

Poštovani, Imamo potreba za čišćenje poslovnih prostora naše upravne zgrade prema dogovoru, pa ako ste zaintersirani javite se povratno sa ponudom. Prostor se sastoji od radionice m2 i uredi u dvije zasebne zgrade m2 površine. Hvala.

Generalno čišćenje kuće od 150 m² s parketom i pločicama

  • Učestalost: Generalno čišćenje
  • Površina prostora (u m2): 150
  • Predviđena cijena: 450 €

Postovani , Potrebno generalno ciscenje kuce u Kucistu ( Pelješac)pocetkom kolovoza. To su apartmani. Mi tu dođemo ljeti ,a tijekom godine je prazno pa bi trebalo detaljno čišćenje. Radi se o 3 sobe i kupaonici u prizemlju i na katu je apartman od 55m2. Lijep pozdrav

Tjedno čišćenje 40 m2 poslovnih prostora

  • Učestalost: Jednom tjedno
  • Tip poslovnog prostora: Ured, Stambena zgrada (stubišta)
  • Površina prostora (u m2): 40
  • Predviđena cijena: 160 €

Poštovani, Tvrtka iznajmljuje poslovne prostore i svatko održava svoje urede, međutim tu su još i zajednički prostori koji se sastoje od hodnika stepeništa (1 kat) te sanitarnog čvora za koje bismo trebali minimalno jednom tjedno čišćenje. Ured se nalazi u Svetoj Nedelji, ulica dr. Franje Tuđmana 6. Molim ponudu. Hvala.

Generalno čišćenje stana od 57 m²

  • Učestalost: Generalno čišćenje
  • Površina prostora (u m2): 57
  • Predviđena cijena: 110 €

Poštovani, trebam ponudu za generalno čišćenje stana. Hvala

Redovito čišćenje stana od 55 m2 dvaput mjesečno

  • Učestalost: Dvaput mjesečno
  • Površina prostora (u m2): 55
  • Predviđena cijena: 110 €

Poštovani, trebam ponudu za čićnje stana jednom u 2 tjedna. Molim ponudu, Hvala.

Generalno čišćenje stana od 120 m2

  • Učestalost: Generalno čišćenje
  • Površina prostora (u m2): 120
  • Predviđena cijena: 450 €

Poštovani, Kuća u Tribunju, uvala Sovlje. Sastoji se od 2 -sobnog stana u prizemlju i 3-sobnog na katu. Kuća se ne iznajmljuje već služi za obiteljski odmor. Potrebno je generalno čišćenje 2 puta godišnje (po potrebi i češće). Molim ponudu, Hvala.