Zanima me samo informacija htio bih otvoriti parking pa me zanima procedura.
Poštovani, kuća je građena .
Parcela se nalazi u Selinama (općina Starigrad), u prostornom planu je obilježena kao neizgrađeni dio gradevinskog područja (katastarska čestica /3 parcela i /4 vlastiti put). Gradio bi katnicu u kojem bi se prizemlje koristilo u vlastite potrebe, a na katu 4 apartmana.
Trebao bi podignuti zid u potkrovlju za 1 m, kosinu krova postaviti pod 70° i iskoristiti vanjski wc za stepenište u potkrovlje sa posebnim ulazom.
Zapoceta gradnja dvije etaze na otoku Ugljanu,na ulazu u mjesto ugljan.Postoji dokumenat o izvedenom stanju,gradjevinska dozvola ali bi mi napravili neke izmjene na objektu i podigli jos jednu etazu sa ravnim krovom.Velicina parcele je kvadratnih metara.
Prizemnica .sa 3 sobe i 3.kupatila,i bazen
Stan se nalazi u predgrađu Trogira na prvom katu troetažne zgrade.Preuređujemo trosobni stan .potreban nam je savjet stručne osobe.
Potrebno je ukloniti (izmjestiti) staru ogradu prema unutra 4m i izgraditi novi potporni zid (škarpu). Potreban je idejni projekt te izmjera na terenu radi dobivanja točnih dimenzija.
Izrada idejnog projekta i glavnog projekta. Stambena jedinica montažna kuća 63 m2. sa natkrivenom terasom +18 m2. Ukopne površine 81 kvadrat. Tlocrt imam već izrađen tako da nema dvoumljenja oko dimenzija.