Sve je u redu i zadovoljni smo s uslugom. Radi se o čišćenju stubišta. Tek je dva puta čišćeno, ali za sada je sve super
U odnosu na prethodni servis za čišćenje kojeg smo imali, puno bolje radi
Sve je u redu
Posebno bih istaknula fleksibilnost kod dogovora i pedantnost u radu.
Kvalitetno, detaljno i redovito se obavlja usluga te smo za sada zadovoljni ugovorenom sulugom.
Profesionanost.
Urednost, točnost, efikasnost
Čišćenje poliklinike 3 - 4 x tjedno poslije 20h ili prije 8h. U poliklinici se obavljaju specijalistički pregledi.
Poštovani, trebamo ponude za čišćenje prostora u Klaićevoj ulici u Zagrebu. Radi se o okvirno 60m2 uredskog prostora na prvom katu stambene zgrade. Potrebno nam je prvo generalno čišćenje, a kasnije je potrebno čišćenje prostora 2 puta mjesečno. Unaprijed zahvaljujemo na dostavljenim ponudama. S poštovanjem, komora edukacijskih rehabilitatora OIB: Kontakti: M: / E:
Generalno čišćenje nakon renovacije poslovnog prostora
ulazna dio zgrade, ulazna vrata i staklo iznad
Poštovani! Da li ste zainteresirani za čišćenje stubišta manje stambene zgrade nasuprot Pravnog fakulteta u Splitu (odma pokraj hotela Corner)...zgrada se sastoji od 3k i 9 stanova...zgrada nema vanjske prozore ,potrebno bi nam bilo jednom mjesecno pomesti i oprati..a voda i materijal nalazu se u malom spremistu na ulasku u zgradu... S poštovanjem, Kon.mob. -
usisati urede, prebrisati stolove, i staklena vrata, očistiti 2 wc-a, i kuhinju, te hodnik. Uredi su novi i održavani, tako da nema previše posla s čišćenjem, više bi to bilo osvježavanje.
Čišćenje frizerskog salona svaku večer nakon radnog vremena. Radimo do 20.30h. Subotom do 17h. Pomesti,pousisati,oprati podove. Prebrisati radna mjesta. U biti odrzavanje prostora.