Potrebno struganje,gletanje i krpanje pukotina kojih nije puno. Potrebno detaljno bojanje i zastita poda koji je novi.
Visina objekta je cca 5,5 m trebacca 6 m m popraviti sepa i obojati fasadu sa dvijemruke fasene Materijal imam treba skela i ruke
Gletanje i farbanje zidova od hodnika i dnevnog boravka tlocrnte veličine cca. 37 m2 (nešto preko m2 zidova). Ukoliko postavljate i laminat, molim Vas uključite u ponudu. Ukoliko ne, samo soboslikarski radovi. Molim Vas cijenu gletanja i farbanja po m2. Unaprijed hvala i lijepi pozdrav iz Njivica.
Skidanje starog laminata i postavljanje novog na keramičke pločice u hodniku i dnevnom boravku u Njivicama na Krku.
2 radijatora, 20 rebara, bijela boja obojati radijatore oni su sada sivi ja bi htjela da budu bijeli
Vikendice molim komunikaciju putem maila
Poštovani, tražim poudu za soboslikarske radove u stanu od 63 kvadrata. U hodniku (4-5 kvadrata) je trenutno kombinacija neke smeđe i zelene boje, u dnevnom boravku (26 kvadrata) je trenutno jedan zid tamno zelene boje, a u spavaćoj sobi (13 kvadrata) je jedan zid tamno plave boje. To bi svakako htjela da ide u svijetliju boju (moguće bež ili čak potpuno bijela). Jedan manji kut je potencijalno i potrebno zagletati. U stanu trenutno nema namještaja (osim kuhinje i kupaone koje možda neće biti potrebno farbati). Moguć je dogovor i razgled poslije 16h radnim danom.
Trebam krecenje garaze, hodnika i kupatilo (strop), a po dogovoru ostale prostorije.